KP Unia Racibórz

Adres: ul. Srebrna 12, 47-700 Racibórz
Telefon(y): 602 630 611
E-mail: kpunia@o2.pl
WWW: http://www.kpunia.raciborz.com.pl

Prezes: Abdullah Cimen
Kierownik: Zenon Adamiak
Trener: Tomasz Owczarek

Rok założenia: 1946
Barwy: Biało - Niebieskie
Nazwa stadionu: Stadion OSiR w Raciborzu
Pojemność stadionu: 2500 miejsc (1140 miejsc siedzących)
Wymiary boiska: 110m. x 76m.
Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Marek Adamiecbramkarz
2Krzysztof Krupabramkarz
3Mariusz Kuchtabramkarz
4Karol Bochenekobrońca
5Łukasz Plochobrońca
6Jarosław Rachwalskiobrońca
7Piotr Sromekobrońca
8Paweł Woniakowskiobrońca
9Michał Adamczykpomocnik
10Dariusz Binekpomocnik
11Rafał Chałupińskipomocnik
12Maksymilian Frydrychpomocnik
13Mateusz Grzesikpomocnik
14Jan Hornikpomocnik
15Szymon Ignacekpomocnik
16Maciej Jędrzejewskipomocnik
17Mateusz Kocotpomocnik
18Kamil Koczorpomocnik
19Marcin Miziapomocnik
20Mateusz Pientkapomocnik
21Jarosław Plewapomocnik
22Mateusz Płaczekpomocnik
23Marek Prusickipomocnik
24Bartosz Remieńpomocnik
25Denis Sinicapomocnik
26Piotr Tatarczukpomocnik
27Łukasz Tolpapomocnik
28Mateusz Trzeciakpomocnik
29Andrzej Durdanapastnik
30Tomasz Furgołnapastnik
31Sebastian Kapinosnapastnik

Najlepsi strzelcy

11
Sebastian Kapinos
10
Mateusz Kocot
6
Bartosz Remień
5
Paweł Woniakowski
3
Jarosław Plewa
2
Andrzej Durda
Marcin Mizia
Łukasz Ploch
1
Jiří Barcal
Jacek Broniewicz
Rafał Chałupiński
Mateusz Pientka
Marek Prusicki

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

13.08.201611:00IVConcordia1:2 (1:1)Racibórz
17.08.201618:00IVRacibórz2:2 (2:1)Ruptawa
20.08.201617:00IVRadziechowy6:1 (2:0)Racibórz
27.08.201617:00IVŁaziska Grn.0:0 (0:0)Racibórz
31.08.201617:30IVMokre0:3 (0:1)Racibórz
03.09.201616:00IVRacibórz1:1 (0:0)Jaworzno
10.09.201616:00IVLandek1:0 (0:0)Racibórz
17.09.201616:00IVRacibórz3:2 (1:0)Pszczyna
24.09.201616:00IVBełk3:0 (0:0)Racibórz
01.10.201615:00IVRacibórz1:3 (1:1)TSP II
08.10.201615:00IVRacibórz4:3 (3:1)Suszec
15.10.201615:00IVOrnontowice1:5 (0:3)Racibórz
22.10.201615:00IVRacibórz2:1 (1:0)Czaniec
29.10.201614:00IVJasienica5:1 (3:0)Racibórz
05.11.201613:00IVRacibórz1:3 (1:2)Wilcza
12.11.201613:00IVSkoczów4:0 (3:0)Racibórz
19.11.201613:00IVRacibórz1:1 (0:1)Lędziny
11.03.201715:00IVRacibórz2:0 (1:0)Concordia
18.03.201715:30IVRuptawa1:2 (0:0)Racibórz
25.03.201715:30IVRacibórz1:2 (0:1)Radziechowy
01.04.201717:00IVRacibórz3:2 (1:0)Łaziska Grn.
08.04.201717:00IVRacibórz4:1 (2:0)Mokre
15.04.201713:00IVJaworzno2:0 (0:0)Racibórz
22.04.201717:00IVPszczyna1:1 (0:1)Racibórz
06.05.201717:00IVTSP II2:1 (0:1)Racibórz
10.05.201717:30IVSuszec1:3 (1:1)Racibórz
13.05.201717:00IVRacibórz0:2 (0:0)Ornontowice
17.05.201718:00IVRacibórz2:0 (0:0)Landek
20.05.201717:00IVCzaniec0:1 (0:1)Racibórz
24.05.201718:00IVRacibórz0:5 (0:4)Bełk
IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Bełk3067
2TSP II3059
3Czaniec3058
4Radziechowy2957
5Lędziny3055
6Jasienica3051
7Skoczów3045
8Racibórz3044
9Łaziska Grn.3043
10Ornontowice3042
11Concordia3041
12Jaworzno3041
13Wilcza2939
14Landek3038
15Pszczyna3029
16Ruptawa3023
17Mokre3016
18Suszec307
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Ustroń2565
2Wisła2560
3Bestwina2546
4Góral2545
5Czechowice-Dz.2544
6Żabnica2540
7Dankowice2540
8Koszarawa Ż.2536
9Chybie2533
10Drogomyśl2533
11Pruchna2527
12Wilkowice2527
13Zebrzydowice2519
14Pietrzykowice2518
15Leśna2518
16Cisiec259
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Jaworze2154
2Bestwinka2138
3Pisarzowice2137
4Buczkowice2133
5Międzyrzecze2133
6Wapienica2132
7Porąbka2130
8Czechowice-Dz. II2127
9Kobiernice2122
10Kaniów2122
11Bystra (k. Bielska)2120
12Mazańcowice2120
13Godziszka2120
14Rybarzowice2119
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Puńców2259
2Skoczów II2252
3Ochaby2242
4Kończyce W.2240
5Kończyce M.2235
6Pogwizdów2232
7Pielgrzymowice2231
8Bąków2231
9Goleszów2227
10Strumień2226
11Brenna2220
12Dębowiec2217
13Pogórze2216
14Kaczyce2211
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Milówka2149
2Łękawica2046
3Rajcza2043
4Gilowice2038
5Czernichów2036
6Sopotnia2131
7Radziechowy II2130
8Soła Ż.2128
9Lipowa2027
10Jeleśnia2126
11Ujsoły2024
12Pewel Śl.2124
13Rychwałd2218
14Przyborów220
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Rekord II1949
2Bronów2043
3Hecznarowice1943
4Międzybrodzie2036
5Jaworze II1932
6Grodziec1931
7Kozy2030
8Bujaków1928
9Ligota1925
10Zabrzeg2017
11Kalna 1916
12Łodygowice1910
13Wilkowice II206
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
11909 Piast1854
2Zabłocie1840
3Istebna1837
4Wielkie II1837
5Pierściec1833
6Nierodzim1827
7Iskrzyczyn1825
8Górki W.1822
9Hażlach1818
10Rudnik1816
11Golasowice189
12Brzezówka180
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Węgierska G.1440
2Babia Góra1432
3Pewel M.1427
4Zarzecze1422
5Juszczyna1420
6Trzebinia1419
7Korbielów1415
8Słotwina1411
9Kocierz149
10Bystra (k. Żywca)145