KS Soła Kobiernice

Adres: Ul. Sportowa 4, 43-356 Kobiernice
Telefon(y): 338 108 524
WWW: http://sola.futbolowo.pl

Prezes: Marek Wrona
Kierownik: Jan Kojder
Trener: Krzysztof Janeczko (do 2.04.2017 r Włodzimierz Kowalczyk)

Rok założenia: 1946
Barwy: Biało - Czerwono - Niebieskie
Nazwa stadionu: Stadion Soły Kobiernice
Pojemność stadionu: 300 miejsc siedzących
Wymiary boiska: 100m. x 67m.
Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Jakub Jończybramkarz
2Szymon Koniecznybramkarz
3Bogusław Olearczykbramkarz
4Arkadiusz Brońkaobrońca
5Bartosz Iskierkaobrońca
6Bartosz Jończyobrońca
7Bartłomiej Kocotobrońca
8Tomasz Pałoszobrońca
9Dominik Bałyspomocnik
10Adrian Baronpomocnik
11Jakub Bułkapomocnik
12Wojciech Fabiapomocnik
13Konrad Juraspomocnik
14Oskar Kojderpomocnik
15Bartłomiej Kolberpomocnik
16Radosław Laszczakpomocnik
17Rafał Łodzianapomocnik
18Damian Majdakpomocnik
19Michał Maksalonpomocnik
20Szymon Mikapomocnik
21Szymon Niemczykpomocnik
22Michał Rusekpomocnik
23Rafał Szlagorpomocnik
24Jarosław Ścieszkapomocnik
25Albert Wawropomocnik
26Paweł Wronapomocnik
27Przemysław Wróbelpomocnik
28Mariusz Żurekpomocnik
29Robert Fabianapastnik
30Damian Formasnapastnik
31Michał Osierdanapastnik

Najlepsi strzelcy

11
Oskar Kojder
7
Jarosław Ścieszka
5
Radosław Laszczak
Damian Majdak
3
Dominik Bałys
2
Adrian Baron
Damian Formas
Szymon Niemczyk
Paweł Wrona
1
Tomasz Pałosz
Mariusz Żurek

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

30.07.201617:00PPKobiernice1:2 (0:0)Międzyrzecze
13.08.201617:00KABuczkowice2:2 (0:1)Kobiernice
21.08.201617:00KAKobiernice0:0 (0:0)Bestwinka
27.08.201617:00KAMiędzyrzecze1:1 (0:1)Kobiernice
04.09.201616:00KAKobiernice2:3 (1:1)Pisarzowice
11.09.201611:30KACzechowice-Dz. II1:3 (0:1)Kobiernice
18.09.201616:00KAKobiernice0:0 (0:0)Wapienica
24.09.201616:00KARybarzowice1:1 (1:0)Kobiernice
02.10.201615:00KAKobiernice0:0 (0:0)Kaniów
09.10.201615:00KAMazańcowice2:6 (1:4)Kobiernice
15.10.201615:00KAJaworze4:0 (3:0)Kobiernice
23.10.201615:00KAKobiernice0:2 (0:0)Porąbka
29.10.201615:00KAGodziszka3:1 (0:0)Kobiernice
06.11.201614:00KAKobiernice5:2 (3:2)Bystra (k. Bielska)
26.03.201715:00KAKobiernice0:0 (0:0)Buczkowice
02.04.201716:00KABestwinka6:2 (3:1)Kobiernice
09.04.201716:00KAKobiernice0:0 (0:0)Międzyrzecze
29.04.201717:00KAKobiernice1:4 (0:1)Czechowice-Dz. II
03.05.201717:00KAWapienica1:1 (1:0)Kobiernice
07.05.201717:00KAKobiernice2:1 (0:1)Rybarzowice
14.05.201717:00KAKaniów2:2 (1:1)Kobiernice
21.05.201717:00KAKobiernice0:1 (0:1)Mazańcowice
28.05.201717:00KAKobiernice0:3 (0:2)Jaworze
03.06.201717:00KAPorąbka0:4 (0:1)Kobiernice
11.06.201717:00KAKobiernice1:0 (0:0)Godziszka
15.06.201717:00KAPisarzowice4:3 (1:3)Kobiernice
17.06.201717:00KABystra (k. Bielska)0:3 (0:1)Kobiernice

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

23.07.201616:00Kobiernice2:4 (0:2)Zatorzanka Zator
27.07.201618:00Strumień Polanka Wielka4:3 (2:1)Kobiernice
03.08.201618:00Kobiernice2:6 (1:1)Hejnał Kęty
04.02.201715:30Kobiernice3:3 (3:1)Soła Łęki
11.02.201719:00Kobiernice0:4 (0:1)Bronów
18.02.201711:00Kobiernice4:2 (3:2)Orzeł Witkowice
25.02.201709:00Kobiernice0:0Rekord II
04.03.201714:30Kobiernice0:0Halniak Targanice
11.03.201715:00Kobiernice3:3 (3:2)Zatorzanka Zator
18.03.201713:00Kobiernice1:2 (0:1)Koszarawa Ż.

Zdjęcia stadionu

Zdjęcia drużyny

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Bełk3475
2Radziechowy3470
3Czaniec3463
4TSP II3461
5Lędziny3458
6Jasienica3455
7Łaziska Grn.3453
8Racibórz3453
9Ornontowice3451
10Skoczów3449
11Wilcza3448
12Jaworzno3447
13Concordia3446
14Landek3445
15Pszczyna3435
16Ruptawa3423
17Mokre3420
18Suszec347
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Ustroń3078
2Wisła3073
3Góral3056
4Czechowice-Dz.3056
5Bestwina3055
6Żabnica3046
7Dankowice3044
8Chybie3043
9Koszarawa Ż.3040
10Drogomyśl3040
11Wilkowice3036
12Pruchna3033
13Leśna3024
14Zebrzydowice3022
15Pietrzykowice3021
16Cisiec309
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Jaworze2667
2Bestwinka2653
3Pisarzowice2648
4Międzyrzecze2644
5Wapienica2638
6Buczkowice2636
7Porąbka2632
8Kobiernice2631
9Czechowice-Dz. II2631
10Bystra (k. Bielska)2629
11Kaniów2625
12Mazańcowice2625
13Godziszka2625
14Rybarzowice2622
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Puńców2671
2Skoczów II2659
3Ochaby2648
4Kończyce W.2643
5Kończyce M.2642
6Pogwizdów2641
7Bąków2637
8Goleszów2636
9Pielgrzymowice2636
10Strumień2629
11Brenna2623
12Kaczyce2620
13Pogórze2617
14Dębowiec2617
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Łękawica2559
2Milówka2659
3Rajcza2556
4Czernichów2541
5Gilowice2539
6Sopotnia2637
7Lipowa2637
8Soła Ż.2637
9Radziechowy II2536
10Ujsoły2534
11Jeleśnia2529
12Pewel Śl.2527
13Rychwałd2618
14Przyborów260
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Rekord II2464
2Hecznarowice2456
3Bronów2453
4Międzybrodzie2445
5Jaworze II2440
6Grodziec2337
7Bujaków2433
8Kozy2433
9Ligota2430
10Zabrzeg2420
11Kalna 2416
12Łodygowice2413
13Wilkowice II236
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
11909 Piast2266
2Zabłocie2249
3Istebna2243
4Wielkie II2240
5Pierściec2239
6Iskrzyczyn2234
7Nierodzim2231
8Górki W.2228
9Hażlach2224
10Rudnik2217
11Golasowice2215
12Brzezówka223
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Węgierska G.1847
2Babia Góra1844
3Pewel M.1830
4Juszczyna1828
5Trzebinia1826
6Zarzecze1825
7Korbielów1822
8Bystra (k. Żywca)1815
9Słotwina1811
10Kocierz189