UKS Rotuz Bronów

Adres: ul. Kolorowa 2, 43-502 Czechowice
Telefon(y): 539 010 030
WWW: http://www.rotuz.pl

Prezes: Jakub Brzuska
Kierownik: Jerzy Janik
Trener: Jarosław Krystian

Rok założenia: 2011
Barwy: Czarno - Czerwone
Nazwa stadionu: Stadion Rotuza Bronów
Pojemność stadionu: 100 miejsc siedzących
Wymiary boiska: 95m. x 50m.
Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Jakub Brzuska IIbramkarz
2Marcin Damekbramkarz
3Łukasz Krystabramkarz
4Jakub Brzuska Iobrońca
5Kamil Falewskiobrońca
6Daniel Gaszczykobrońca
7Marcin Gorzelnikobrońca
8Mateusz Kuśobrońca
9Krzysztof Polokobrońca
10Andrzej Tomalikobrońca
11Daniel Warmusobrońca
12Karol Więcekobrońca
13Krzysztof Chlebekpomocnik
14Marcin Ferugapomocnik
15Jakub Janikpomocnik
16Sebastian Kajsturapomocnik
17Marek Kopećpomocnik
18Robert Raczekpomocnik
19Krzysztof Rajdapomocnik
20Paweł Sosnapomocnik
21Maciej Szkucikpomocnik
22Bartłomiej Świerkotpomocnik
23Piotr Czyloknapastnik
24Janusz Maroszeknapastnik
25Adam Słowiaknapastnik
26Tomasz Sosnanapastnik

Najlepsi strzelcy

15
Łukasz Szczygielski
13
Marcin Feruga
7
Marek Pawlus
Tomasz Sosna
6
Bartłomiej Świerkot
5
Mateusz Wronka
3
Krzysztof Chlebek
Andrzej Tomalik
2
Adrian Damaz
Daniel Gaszczyk
Paweł Sosna
Patryk Urbanek
1
Bartłomiej Bieńko
Marcin Gorzelnik
Jakub Janik

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

30.07.201617:00PPBronów0:9 (0:4)Wilkowice
14.08.201616:00KBBronów2:1 (1:0)Zabrzeg
21.08.201616:00KBMiędzybrodzie1:1 (0:0)Bronów
27.08.201617:00KBBronów3:1 (1:1)Wilkowice II
11.09.201613:00KBBronów2:7 (0:4)Rekord II
17.09.201616:00KBKalna 0:6 (0:1)Bronów
25.09.201616:00KBBronów0:2 (0:1)Jaworze II
02.10.201615:00KBBronów3:1 (2:0)Grodziec
09.10.201611:00KBBujaków1:5 (1:4)Bronów
16.10.201615:00KBBronów4:0 (1:0)Ligota
22.10.201615:00KBHecznarowice2:4 (0:3)Bronów
29.10.201615:00KBBronów10:0 (5:0)Łodygowice
05.11.201614:00KBKozy2:1 (1:0)Bronów
25.03.201716:00KBZabrzeg2:2 (1:1)Bronów
02.04.201716:00KBBronów5:0 (2:0)Międzybrodzie
08.04.201710:00KBWilkowice IIWOBronów
08.04.201717:00KBBronów3:2 (2:2)Kalna
30.04.201716:00KBRekord II0:0 (0:0)Bronów
07.05.201711:00KBJaworze II1:1 (0:1)Bronów
13.05.201717:00KBGrodziec0:2 (0:0)Bronów
21.05.201717:00KBBronów2:0 (1:0)Bujaków
28.05.201717:00KBLigota2:3 (2:0)Bronów
04.06.201717:00KBBronów2:2 (0:0)Hecznarowice
11.06.201716:00KBŁodygowice1:5 (0:1)Bronów
17.06.201716:00KBBronów5:3 (1:2)Kozy

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

23.07.201618:00Mazańcowice1:2 (0:1 1:1 0:0)Bronów
07.08.201618:00Zabłocie2:7 (1:4)Bronów
10.08.201618:00BronówRudnik
07.02.201719:00Bronów2:4 (1:2 0:1)Kończyce W.
11.02.201719:00Kobiernice0:4 (0:1)Bronów
18.02.201719:00BronówMazańcowice
21.02.201719:00Mazańcowice5:3 (1:1 1:1 3:1)Bronów
28.02.201719:00Buczkowice7:4 (2:3)Bronów
04.03.201719:00Międzyrzecze4:3 (2:1)Bronów
11.03.201719:00Bronów10:1 (6:0)Rudnik
18.03.201716:00Kaniów6:6 (3:1)Bronów

Zdjęcia stadionu

Zdjęcia drużyny

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Bełk3475
2Radziechowy3470
3Czaniec3463
4TSP II3461
5Lędziny3458
6Jasienica3455
7Racibórz3453
8Łaziska Grn.3453
9Ornontowice3451
10Skoczów3449
11Wilcza3448
12Jaworzno3447
13Concordia3446
14Landek3445
15Pszczyna3435
16Ruptawa3423
17Mokre3420
18Suszec347
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Ustroń3078
2Wisła3073
3Czechowice-Dz.3056
4Góral3056
5Bestwina3055
6Żabnica3046
7Dankowice3044
8Chybie3043
9Drogomyśl3040
10Koszarawa Ż.3040
11Wilkowice3036
12Pruchna3033
13Leśna3024
14Zebrzydowice3022
15Pietrzykowice3021
16Cisiec309
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Jaworze2667
2Bestwinka2653
3Pisarzowice2648
4Międzyrzecze2644
5Wapienica2638
6Buczkowice2636
7Porąbka2632
8Czechowice-Dz. II2631
9Kobiernice2631
10Bystra (k. Bielska)2629
11Kaniów2625
12Godziszka2625
13Mazańcowice2625
14Rybarzowice2622
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Puńców2671
2Skoczów II2659
3Ochaby2648
4Kończyce W.2643
5Kończyce M.2642
6Pogwizdów2641
7Bąków2637
8Pielgrzymowice2636
9Goleszów2636
10Strumień2629
11Brenna2623
12Kaczyce2620
13Dębowiec2617
14Pogórze2617
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Łękawica2662
2Rajcza2659
3Milówka2659
4Czernichów2644
5Gilowice2642
6Soła Ż.2637
7Lipowa2637
8Sopotnia2637
9Radziechowy II2636
10Ujsoły2634
11Jeleśnia2629
12Pewel Śl.2627
13Rychwałd2618
14Przyborów260
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Rekord II2464
2Hecznarowice2456
3Bronów2453
4Międzybrodzie2445
5Jaworze II2440
6Grodziec2337
7Bujaków2433
8Kozy2433
9Ligota2430
10Zabrzeg2420
11Kalna 2416
12Łodygowice2413
13Wilkowice II236
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
11909 Piast2266
2Zabłocie2249
3Istebna2243
4Wielkie II2240
5Pierściec2239
6Iskrzyczyn2234
7Nierodzim2231
8Górki W.2228
9Hażlach2224
10Rudnik2217
11Golasowice2215
12Brzezówka223
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Węgierska G.1847
2Babia Góra1844
3Pewel M.1830
4Juszczyna1828
5Trzebinia1826
6Zarzecze1825
7Korbielów1822
8Bystra (k. Żywca)1815
9Słotwina1811
10Kocierz189