MRKS Czechowice-Dziedzice

Adres: ul. Legionów 145, 43-502 Czechowice-Dziedzice
Telefon(y): +48 692 491 460
WWW: http://www.mrks.czechowice.pl

Prezes: Krzysztof Adamiec
Kierownik: Marcin Chodur
Trener: Marcin Biskup

Rok założenia: 1921
Barwy: Czerwono - Czarne
Nazwa stadionu: MOSiR Czechowice Dziedzice
Pojemność stadionu: 2500 miejsc siedzących
Wymiary boiska: 110m. x 75m.

Sukcesy:

Wicemistrz III ligi - 1953
Wicemistrz IV Ligi Śląskiej - 2000/2001
Mistrz Ligi Okręgowej - 2002/2003, 2008/2009
Mistrz Klasy A - 1957, 1963/1964, 1968/1969, 1971/1972

Zdobywca PP Podokręgu - 2006/2007,
Finalista PP Podokręgu - 2001/2002,

 

 

Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl

 

 

Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Tomasz Łysońbramkarz
2Wojciech Rogalabramkarz
3Marcin Chrobakobrońca
4Kamil Cichuraobrońca
5Dominik Gałanobrońca
6Wojciech Szalobrońca
7Mateusz Wójcikiewiczobrońca
8Rafał Żurekobrońca
9Rafał Adamczykpomocnik
10Sebastian Bieńkopomocnik
11Adrian Herokpomocnik
12Łukasz Jastrzębskipomocnik
13Szymon Jastrzębskipomocnik
14Szymon Niemczykpomocnik
15Krystian Patrońpomocnik
16Jakub Raszkapomocnik
17Michał Adamusnapastnik
18Edwin Barbosanapastnik
19Dominik Kopećnapastnik
20Mateusz Żyłanapastnik

Najlepsi strzelcy


17
Mateusz Żyła
7
Dominik Kopeć
Krystian Patroń
6
Edwin Barbosa
5
Jakub Raszka
4
Rafał Adamczyk
3
Rafał Żurek
2
Michał Adamus
Szymon Jastrzębski
1
Kamil Cichura
Adrian Herok
Łukasz Jastrzębski
Szymon Niemczyk
Grzegorz Sztorc

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

07.08.201617:00LOCzechowice-Dz.2:1 (1:1)Cisiec
10.08.201617:30PPCzechowice-Dz.1:0 (1:0)TSP II
13.08.201617:00LOChybie1:1 (0:0)Czechowice-Dz.
20.08.201613:00LOCzechowice-Dz.3:1 (2:1)Góral
28.08.201617:00LOWisła2:0 (2:0)Czechowice-Dz.
31.08.201617:00PPCzechowice-Dz.0:3 (0:2)BKS Stal
03.09.201616:00LOCzechowice-Dz.1:0 (0:0)Pietrzykowice
11.09.201616:00LODankowice3:2 (1:1)Czechowice-Dz.
17.09.201616:00LOCzechowice-Dz.3:1 (2:0)Żabnica
24.09.201611:00LOCzechowice-Dz.2:1 (1:1)Wilkowice
01.10.201615:00LODrogomyśl1:2 (1:1)Czechowice-Dz.
08.10.201615:00LOCzechowice-Dz.3:0 (1:0)Zebrzydowice
15.10.201615:00LOKoszarawa Ż.0:1 (0:1)Czechowice-Dz.
23.10.201615:00LOCzechowice-Dz.1:2 (1:0)Ustroń
29.10.201615:00LOBestwina2:0 (0:0)Czechowice-Dz.
05.11.201612:00LOCzechowice-Dz.1:1 (1:0)Pruchna
11.11.201613:00LOLeśna1:3 (0:1)Czechowice-Dz.
26.03.201715:00LOCisiec0:4 (0:1)Czechowice-Dz.
29.03.201717:00LOCzechowice-Dz.0:2 (0:0)Chybie
09.04.201717:00LOGóral1:5 (0:2)Czechowice-Dz.
15.04.201713:00LOCzechowice-Dz.3:3 (1:0)Wisła
29.04.201713:00LOCzechowice-Dz.3:4 (1:3)Dankowice
03.05.201717:00LOŻabnica4:3 (1:1)Czechowice-Dz.
06.05.201717:00LOWilkowice0:6 (0:3)Czechowice-Dz.
13.05.201713:00LOCzechowice-Dz.6:0 (3:0)Drogomyśl
20.05.201717:00LOZebrzydowice1:1 (1:0)Czechowice-Dz.
24.05.201717:30LOPietrzykowice1:1 (1:0)Czechowice-Dz.

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

13.07.201618:30Czechowice-Dz.5:3 (2:3)Jaworze
16.07.201618:00Czechowice-Dz.2:0 (0:0)Jasienica
23.07.201617:30Kłobuk Mikołajki0:13 (0:5 0:4 0:4)Czechowice-Dz.
30.07.201611:00Czechowice-Dz.5:4 (1:1)LKS Goczałkowice Zdrój
03.02.201717:30Czechowice-Dz.2:3 (1:1)Czaniec
14.02.201717:30Czechowice-Dz.1:4 (0:2)Radziechowy
17.02.201717:30Czechowice-Dz.6:3 (1:2)Hejnał Kęty
21.02.201717:30Czechowice-Dz.3:5 (1:2)Jasienica
25.02.201717:00Czechowice-Dz.3:4 (1:3)Landek
28.02.201717:30Czechowice-Dz.1:4 (1:2)Rekord
03.03.201717:30Czechowice-Dz.3:0 (0:0)LKS Goczałkowice-Zdrój
07.03.201717:30Czechowice-Dz.Zagórzanka Zagórze
09.03.201717:30Czechowice-Dz.3:3 (1:1)1909 Piast
18.03.201713:00Czechowice-Dz.4:4 (1:1)Jaworze

Zdjęcia stadionu

Zdjęcia drużyny

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Bełk3067
2TSP II3059
3Czaniec3058
4Radziechowy2957
5Lędziny3055
6Jasienica3051
7Skoczów3045
8Racibórz3044
9Łaziska Grn.3043
10Ornontowice3042
11Concordia3041
12Jaworzno3041
13Wilcza2939
14Landek3038
15Pszczyna3029
16Ruptawa3023
17Mokre3016
18Suszec307
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Ustroń2565
2Wisła2560
3Bestwina2546
4Góral2545
5Czechowice-Dz.2544
6Żabnica2540
7Dankowice2540
8Koszarawa Ż.2536
9Chybie2533
10Drogomyśl2533
11Pruchna2527
12Wilkowice2527
13Zebrzydowice2519
14Pietrzykowice2518
15Leśna2518
16Cisiec259
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Jaworze2154
2Bestwinka2138
3Pisarzowice2137
4Buczkowice2133
5Międzyrzecze2133
6Wapienica2132
7Porąbka2130
8Czechowice-Dz. II2127
9Kobiernice2122
10Kaniów2122
11Bystra (k. Bielska)2120
12Mazańcowice2120
13Godziszka2120
14Rybarzowice2119
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Puńców2259
2Skoczów II2252
3Ochaby2242
4Kończyce W.2240
5Kończyce M.2235
6Pogwizdów2232
7Pielgrzymowice2231
8Bąków2231
9Goleszów2227
10Strumień2226
11Brenna2220
12Dębowiec2217
13Pogórze2216
14Kaczyce2211
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Milówka2149
2Łękawica2046
3Rajcza2043
4Gilowice2038
5Czernichów2036
6Sopotnia2131
7Radziechowy II2130
8Soła Ż.2128
9Lipowa2027
10Jeleśnia2126
11Ujsoły2024
12Pewel Śl.2124
13Rychwałd2218
14Przyborów220
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Rekord II1949
2Bronów2043
3Hecznarowice1943
4Międzybrodzie2036
5Jaworze II1932
6Grodziec1931
7Kozy2030
8Bujaków1928
9Ligota1925
10Zabrzeg2017
11Kalna 1916
12Łodygowice1910
13Wilkowice II206
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
11909 Piast1854
2Zabłocie1840
3Istebna1837
4Wielkie II1837
5Pierściec1833
6Nierodzim1827
7Iskrzyczyn1825
8Górki W.1822
9Hażlach1818
10Rudnik1816
11Golasowice189
12Brzezówka180
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Węgierska G.1440
2Babia Góra1432
3Pewel M.1427
4Zarzecze1422
5Juszczyna1420
6Trzebinia1419
7Korbielów1415
8Słotwina1411
9Kocierz149
10Bystra (k. Żywca)145