LKS Przełom Kaniów

Adres: Ul. Batalionów Chłopskich 23, 43-512 Kaniów
Telefon(y): +48 730 089 316 (Prezes)
E-mail: biuroprzelomu@o2.pl
WWW: http://www.przelom-kaniow.info

Prezes: Wieczorek Grzegorz
Kierownik: Łukasz Jonkisz
Trener: Kazimierz Kozioł

Rok założenia: 1949
Barwy: Żółto - Niebiesko - Żółte
Nazwa stadionu: Stadion LKS Przełom Kaniów
Pojemność stadionu: 800 (300 miejsc siedzących)
Wymiary boiska: 97m. x 63m.
Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Wojciech Gagatekbramkarz
2Tomasz Górabramkarz
3Patryk Iwaniecbramkarz
4Wojciech Jonkiszbramkarz
5Robert Antończakobrońca
6Piotr Bąkobrońca
7Damian Czerwiecobrońca
8Wojciech Czulakobrońca
9Marek Farugaobrońca
10Sławomir Głombekobrońca
11Krzysztof Januszobrońca
12Marcin Januszobrońca
13Adrian Pazurobrońca
14Kornel Ryszkaobrońca
15Jakub Caputapomocnik
16Patryk Ciućkapomocnik
17Szymon Dunatpomocnik
18Józef Fluderpomocnik
19Kamil Górapomocnik
20Mateusz Grygierzecpomocnik
21Dawid Gucwapomocnik
22Wojciech Janeczkopomocnik
23Krzysztof Jaroszpomocnik
24Kamil Kimlapomocnik
25Sebastian Koczorpomocnik
26Michał Kóskapomocnik
27Szymon Kóskapomocnik
28Wojciech Kubiespomocnik
29Wojciech Malickipomocnik
30Grzegorz Maronpomocnik
31Szymon Misiekpomocnik
32Patryk Nazimpomocnik
33Sebastian Olekpomocnik
34Konrad Opiołapomocnik
35Kamil Pawłuszkiewiczpomocnik
36Adrian Piesiurpomocnik
37Adrian Skrudlikpomocnik
38Amadeusz Tomaszekpomocnik
39Damian Karutnapastnik
40Łukasz Zdebnapastnik

Najlepsi strzelcy

5
Szymon Kóska
3
Dominik Domka
Kamil Góra
Krzysztof Jarosz
2
Marek Faruga
Damian Karut
Michał Kóska
Kornel Ryszka
Łukasz Zdeb
1
Wojciech Czulak
Szymon Dunat
Mateusz Grygierzec
Marcin Janusz
Kamil Kimla

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

10.08.201618:00PPKaniów0:3 (0:0)Bestwina
13.08.201617:00KAMiędzyrzecze5:1 (4:1)Kaniów
20.08.201615:00KAKaniów1:1 (1:1)Pisarzowice
28.08.201616:00KAKaniów3:1 (0:0)Czechowice-Dz. II
04.09.201616:00KAKaniów2:2 (0:1)Wapienica
10.09.201616:00KARybarzowice4:2 (3:1)Kaniów
17.09.201616:00KAJaworze3:0 (2:0)Kaniów
25.09.201616:00KAKaniów2:0 (1:0)Mazańcowice
02.10.201615:00KAKobiernice0:0 (0:0)Kaniów
09.10.201615:00KAKaniów0:3 (0:1)Porąbka
15.10.201615:00KAGodziszka0:0 (0:0)Kaniów
23.10.201615:00KAKaniów5:2 (2:1)Bystra (k. Bielska)
29.10.201615:00KABuczkowice2:1 (1:1)Kaniów
05.11.201614:00KAKaniów0:0 (0:0)Bestwinka
26.03.201715:00KAKaniów0:7 (0:2)Międzyrzecze
01.04.201716:00KAPisarzowice4:3 (3:2)Kaniów
08.04.201715:00KACzechowice-Dz. II2:1 (0:0)Kaniów
30.04.201717:00KAKaniów3:0 (1:0)Rybarzowice
03.05.201717:00KAKaniów2:2 (1:2)Jaworze
07.05.201717:00KAMazańcowice0:2 (0:2)Kaniów
14.05.201717:00KAKaniów2:2 (1:1)Kobiernice
20.05.201717:00KAPorąbka2:0 (1:0)Kaniów

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

23.07.201618:00Kaniów6:4 (2:2)Ligota
30.07.201618:00Kaniów1:3 (1:2)LKS Goczałkowice Zdrój
12.02.201711:00Kaniów4:0 (2:0)Zabrzeg
18.02.201717:00Kaniów6:1 (3:1)LKS Rudułtowice
04.03.201716:00Kaniów3:2 (3:1)LKS Goczałkowice-Zdrój
12.03.201719:00Kaniów3:1 (2:0)Ligota
18.03.201716:00Kaniów6:6 (3:1)Bronów
IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Bełk3170
2Czaniec3161
3TSP II3159
4Radziechowy3058
5Lędziny3155
6Jasienica3151
7Racibórz3147
8Ornontowice3145
9Skoczów3145
10Łaziska Grn.3144
11Jaworzno3144
12Concordia3141
13Landek3141
14Wilcza3039
15Pszczyna3132
16Ruptawa3123
17Mokre3119
18Suszec317
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Ustroń2565
2Wisła2560
3Góral2648
4Czechowice-Dz.2647
5Bestwina2546
6Żabnica2640
7Dankowice2540
8Koszarawa Ż.2636
9Chybie2636
10Drogomyśl2636
11Wilkowice2630
12Pruchna2527
13Zebrzydowice2619
14Pietrzykowice2518
15Leśna2618
16Cisiec269
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Jaworze2154
2Bestwinka2138
3Pisarzowice2238
4Wapienica2235
5Międzyrzecze2234
6Buczkowice2233
7Porąbka2130
8Czechowice-Dz. II2127
9Kobiernice2122
10Kaniów2122
11Bystra (k. Bielska)2120
12Mazańcowice2120
13Godziszka2120
14Rybarzowice2119
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Puńców2362
2Skoczów II2355
3Ochaby2345
4Kończyce W.2341
5Kończyce M.2235
6Bąków2334
7Pogwizdów2232
8Pielgrzymowice2331
9Goleszów2330
10Strumień2326
11Brenna2320
12Pogórze2317
13Dębowiec2317
14Kaczyce2311
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Milówka2252
2Łękawica2046
3Rajcza2146
4Gilowice2138
5Czernichów2136
6Sopotnia2231
7Lipowa2130
8Radziechowy II2130
9Soła Ż.2128
10Jeleśnia2226
11Ujsoły2124
12Pewel Śl.2124
13Rychwałd2318
14Przyborów230
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Rekord II1949
2Hecznarowice2046
3Bronów2043
4Międzybrodzie2139
5Jaworze II2032
6Grodziec1931
7Kozy2030
8Bujaków1928
9Ligota1925
10Zabrzeg2117
11Kalna 2016
12Łodygowice1910
13Wilkowice II216
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
11909 Piast1854
2Zabłocie1840
3Istebna1837
4Wielkie II1837
5Pierściec1833
6Nierodzim1827
7Iskrzyczyn1825
8Górki W.1822
9Hażlach1818
10Rudnik1816
11Golasowice189
12Brzezówka180
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Węgierska G.1440
2Babia Góra1432
3Pewel M.1427
4Juszczyna1523
5Zarzecze1522
6Trzebinia1522
7Korbielów1415
8Słotwina1511
9Kocierz149
10Bystra (k. Żywca)145