TS Podbeskidzie II

Adres: ul. Rychlińskiego 19
Telefon(y): 334 983 988, 334 975 215
WWW: http://www.tspodbeskidzie.pl

Prezes: Tomasz Mikołajko
Kierownik: Tomasz Móll
Trener: Piotr Bogusz

Rok założenia: 1995
Barwy: Biało - Czerwono - Niebieskie
Nazwa stadionu: Boisko, ul. Młyńska
Pojemność stadionu: 750
Wymiary boiska: 102m. x 63m.
Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Gustavo Busattobramkarz
2Dominik Krausbramkarz
3Rafał Leszczyńskibramkarz
4Sebastian Madejskibramkarz
5Patryk Riabowskibramkarz
6Martin Baranobrońca
7Sławomir Cienciałaobrońca
8Łukasz Filipowiczobrońca
9Mikołaj Gibasobrońca
10Damian Handzlikobrońca
11Łukasz Hanzelobrońca
12Mariusz Magieraobrońca
13Mariusz Malecobrońca
14Robert Menzelobrońca
15Emil Możdżonekobrońca
16Jozef Piacekobrońca
17Konrad Powałaobrońca
18Adrian Widełkaobrońca
19Łukasz Balcerpomocnik
20Krzysztof Bebekpomocnik
21Mikołaj Bikpomocnik
22Mateusz Borgiełpomocnik
23Maksymilian Brzoskopomocnik
24Konrad Bukowczanpomocnik
25Michał Burypomocnik
26Damian Chmielpomocnik
27Adam Dejapomocnik
28Patryk Długoszpomocnik
29Jozef Dolnypomocnik
30Patryk Drabikpomocnik
31Jakub Felschpomocnik
32Maciej Felschpomocnik
33Piotr Florkiewiczpomocnik
34Kacper Gachpomocnik
35Kacper Gaworpomocnik
36Michał Głąbpomocnik
37Patryk Gralpomocnik
38Robert Gumnypomocnik
39Konrad Gutowskipomocnik
40Filip Handypomocnik
41Szymon Jagiełapomocnik
42Michal Janotapomocnik
43Bartosz Jarochpomocnik
44Arkadiusz Jaworskipomocnik
45Kajetan Jendryczkopomocnik
46Krzysztof Kocurpomocnik
47Patryk Koczurpomocnik
48Dariusz Kołodziej pomocnik
49Kacper Kostorzpomocnik
50Szymon Królakpomocnik
51Patryk Krygerpomocnik
52Kamil Kułagowskipomocnik
53Jakub Kwaśnypomocnik
54Wojciech Lorancpomocnik
55Szymon Machalicapomocnik
56Patryk Marczyńskipomocnik
57Konrad Markielpomocnik
58Filip Matuszczykpomocnik
59Daniel Mikołajewskipomocnik
60Paweł Moskwikpomocnik
61Illir Palipomocnik
62Mateusz Pawluspomocnik
63Adrian Pinderapomocnik
64Tomasz Podgórskipomocnik
65Szymon Riabowskipomocnik
66Łukasz Sierpinapomocnik
67Peter Sladekpomocnik
68Sebastian Smolarzpomocnik
69Marcin Sobczakpomocnik
70Tomasz Sochapomocnik
71Marek Sokołowski pomocnik
72Piotr Strączekpomocnik
73Bartosz Stryczekpomocnik
74Szymon Szymańskipomocnik
75Patryk Tyrnapomocnik
76Kamil Waleczekpomocnik
77Krzysztof Walkiewiczpomocnik
78Zbigniew Wojciechowskipomocnik
79Michał Żurekpomocnik
80Robert Demjannapastnik
81Nermin Haskićnapastnik
82Szymon Lewickinapastnik
83Damian Oczkonapastnik
84Daniel Stancliknapastnik
85Łukasz Zakrzewskinapastnik

Najlepsi strzelcy

9
Jozef Dolny
6
Kacper Kostorz
5
Łukasz Zakrzewski
4
Kamil Jonkisz
Szymon Lewicki
Mateusz Wajdzik
3
Sławomir Cienciała
Damian Jakubik
Damian Oczko
Krzysztof Walkiewicz
2
Aleksander Chmielewski
Filip Matuszczyk
1
Maciej Felsch
Konrad Gutowski
Filip Handy
Michal Janota
Konrad Kareta
Piotr Strączek

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

10.08.201617:30PPCzechowice-Dz.1:0 (1:0)TSP II
13.08.201617:00IVJasienica2:1 (1:0)TSP II
17.08.201618:00IVTSP II0:1 (0:1)Jaworzno
20.08.201617:00IVWilcza4:1 (1:1)TSP II
27.08.201611:00IVLandek0:0 (0:0)TSP II
31.08.201617:30IVSkoczów1:0 (0:0)TSP II
03.09.201616:00IVPszczyna0:2 (0:0)TSP II
10.09.201615:00IVTSP II1:0 (0:0)Lędziny
18.09.201615:00IVTSP II1:1 (0:0)Bełk
24.09.201611:00IVConcordia2:2 (1:1)TSP II
01.10.201615:00IVRacibórz1:3 (1:1)TSP II
08.10.201615:00IVRuptawa0:2 (0:2)TSP II
16.10.201615:00IVTSP II4:0 (4:0)Suszec
22.10.201613:00IVRadziechowy1:5 (0:2)TSP II
30.10.201614:00IVTSP II2:1 (1:1)Ornontowice
05.11.201613:00IVŁaziska Grn.2:4 (1:2)TSP II
13.11.201613:00IVTSP II2:5 (2:1)Czaniec
19.11.201613:00IVMokre1:2 (0:1)TSP II
12.03.201715:00IVTSP II4:0 (3:0)Jasienica
18.03.201715:30IVJaworzno0:0 (0:0)TSP II
26.03.201715:30IVTSP II3:1 (2:0)Wilcza
01.04.201717:00IVTSP II3:0 (1:0)Landek
09.04.201716:00IVTSP II2:1 (1:0)Skoczów
15.04.201713:00IVTSP II2:1 (0:1)Pszczyna
22.04.201717:00IVBełk3:0 (1:0)TSP II
06.05.201717:00IVTSP II2:1 (0:1)Racibórz
10.05.201717:30IVTSP II2:0 (1:0)Ruptawa
13.05.201717:00IVSuszec0:3 (0:1)TSP II
17.05.201718:00IVLędziny1:1 (0:0)TSP II
21.05.201718:00IVTSP II1:0 (0:0)Radziechowy
24.05.201718:00IVTSP II0:3 (0:2)Concordia

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

02.08.201618:00Beskid Andrychów1:0 (1:0)TSP II
25.01.201719:00TSP II9:4 (6:2)Resovia Rzeszów U19
28.01.201711:00Pszczyna1:3 (1:2)TSP II
18.02.201711:00Cisiec1:3 (1:1)TSP II
04.03.201716:00Ustroń4:6 (2:4)TSP II

Zdjęcia stadionu

Zdjęcia drużyny

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Bełk3067
2TSP II3059
3Czaniec3058
4Radziechowy2957
5Lędziny3055
6Jasienica3051
7Skoczów3045
8Racibórz3044
9Łaziska Grn.3043
10Ornontowice3042
11Concordia3041
12Jaworzno3041
13Wilcza2939
14Landek3038
15Pszczyna3029
16Ruptawa3023
17Mokre3016
18Suszec307
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Ustroń2565
2Wisła2560
3Bestwina2546
4Góral2545
5Czechowice-Dz.2544
6Żabnica2540
7Dankowice2540
8Koszarawa Ż.2536
9Chybie2533
10Drogomyśl2533
11Pruchna2527
12Wilkowice2527
13Zebrzydowice2519
14Pietrzykowice2518
15Leśna2518
16Cisiec259
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Jaworze2154
2Bestwinka2138
3Pisarzowice2137
4Buczkowice2133
5Międzyrzecze2133
6Wapienica2132
7Porąbka2130
8Czechowice-Dz. II2127
9Kobiernice2122
10Kaniów2122
11Bystra (k. Bielska)2120
12Mazańcowice2120
13Godziszka2120
14Rybarzowice2119
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Puńców2259
2Skoczów II2252
3Ochaby2242
4Kończyce W.2240
5Kończyce M.2235
6Pogwizdów2232
7Pielgrzymowice2231
8Bąków2231
9Goleszów2227
10Strumień2226
11Brenna2220
12Dębowiec2217
13Pogórze2216
14Kaczyce2211
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Milówka2149
2Łękawica2046
3Rajcza2043
4Gilowice2038
5Czernichów2036
6Sopotnia2131
7Radziechowy II2130
8Soła Ż.2128
9Lipowa2027
10Jeleśnia2126
11Ujsoły2024
12Pewel Śl.2124
13Rychwałd2218
14Przyborów220
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Rekord II1949
2Bronów2043
3Hecznarowice1943
4Międzybrodzie2036
5Jaworze II1932
6Grodziec1931
7Kozy2030
8Bujaków1928
9Ligota1925
10Zabrzeg2017
11Kalna 1916
12Łodygowice1910
13Wilkowice II206
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
11909 Piast1854
2Zabłocie1840
3Istebna1837
4Wielkie II1837
5Pierściec1833
6Nierodzim1827
7Iskrzyczyn1825
8Górki W.1822
9Hażlach1818
10Rudnik1816
11Golasowice189
12Brzezówka180
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Węgierska G.1440
2Babia Góra1432
3Pewel M.1427
4Zarzecze1422
5Juszczyna1420
6Trzebinia1419
7Korbielów1415
8Słotwina1411
9Kocierz149
10Bystra (k. Żywca)145