LKS Zapora Porąbka

Adres: ul. Stadioniowa 5, 43-353 Porąbka
Telefon(y): 338 106 196
WWW: http://www.lkszapora.porabka.net

Prezes: Zbigniew Targosz
Kierownik: Tadeusz Kowalski
Trener: Maciej Gilek (do 23.01.2017 r. Leszek Młocek)

Rok założenia: 1948
Barwy: Zielono - Biało - Czerwone
Nazwa stadionu: Stadion LKS Zapora Porąbka
Pojemność stadionu: 800 miejsc (Wszystkie siedzące)
Wymiary boiska: 103m. x 64m.
Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Grzegorz Szulcbramkarz
2Zbigniew Wójcikiewiczbramkarz
3Sebastian Deskaobrońca
4Maciej Gilekobrońca
5Eryk Jaśkowiecobrońca
6Marcin Juraobrońca
7Grzegorz Pawińskiobrońca
8Janusz Targoszobrońca
9Maksymilian Cepigapomocnik
10Janusz Cyranpomocnik
11Artur Dudziakpomocnik
12Piotr Flaszpomocnik
13Maciej Gąsiorekpomocnik
14Damian Jurczakpomocnik
15Konrad Jurczakpomocnik
16Michał Krasońpomocnik
17Maciej Lubańskipomocnik
18Łukasz Nyczpomocnik
19Marcin Pawpomocnik
20Mateusz Smolecpomocnik
21Mateusz Dudziaknapastnik
22Jakub Handzliknapastnik
23Krzysztof Szczypkanapastnik

Najlepsi strzelcy

9
Maciej Lubański
6
Maksymilian Cepiga
5
Piotr Flasz
Krzysztof Szczypka
4
Tomasz Sporek
Sebastian Witkowski
3
Eryk Jaśkowiec
2
Jarosław Bojara
1
Filip Głogosz
Artur Grządziel

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

14.08.201617:00KABystra (k. Bielska)1:3 (1:0)Porąbka
20.08.201617:00KAPorąbka0:2 (0:0)Buczkowice
28.08.201617:00KABestwinka3:0 (1:0)Porąbka
07.09.201617:00KAPorąbka5:0 (3:0)Międzyrzecze
10.09.201616:00KAPisarzowice2:2 (1:1)Porąbka
17.09.201616:00KAPorąbka2:1 (1:0)Czechowice-Dz. II
24.09.201616:00KAWapienica2:1 (0:1)Porąbka
01.10.201615:00KAPorąbka2:2 (0:0)Rybarzowice
09.10.201615:00KAKaniów0:3 (0:1)Porąbka
15.10.201615:00KAPorąbka3:1 (2:0)Mazańcowice
23.10.201615:00KAKobiernice0:2 (0:0)Porąbka
29.10.201615:00KAJaworze1:0 (0:0)Porąbka
05.11.201614:00KAPorąbka2:1 (1:0)Godziszka
25.03.201715:00KAPorąbka3:0 (0:0)Bystra (k. Bielska)
01.04.201716:00KABuczkowice3:1 (3:0)Porąbka
08.04.201716:00KAPorąbka1:1 (0:1)Bestwinka
29.04.201717:00KAPorąbka1:3 (0:0)Pisarzowice
03.05.201713:00KACzechowice-Dz. II3:0 (2:0)Porąbka
06.05.201717:00KAPorąbka2:4 (1:1)Wapienica
13.05.201717:00KARybarzowice3:2 (0:1)Porąbka
20.05.201717:00KAPorąbka2:0 (1:0)Kaniów
28.05.201716:00KAMazańcowice2:2 (2:1)Porąbka
03.06.201717:00KAPorąbka0:4 (0:1)Kobiernice
10.06.201716:00KAPorąbka0:12 (0:7)Jaworze
15.06.201717:00KAMiędzyrzecze1:0 (1:0)Porąbka
17.06.201717:00KAGodziszka2:2 (0:1)Porąbka

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

16.07.201617:00Porąbka0:3 (0:0)Wilkowice
20.07.201618:00Zgoda Malec1:4 (0:0)Porąbka
23.07.201611:00Porąbka5:0 (2:0)Solavia Grojec
30.07.201617:00Porąbka4:0 (1:0)Czernichów
06.08.201617:00Porąbka5:0 (2:0)Hecznarowice
11.02.201714:00Porąbka3:1 (2:1)Skawa Wadowice
26.02.201715:00Porąbka3:6 (1:1)Halniak Targanice
04.03.201715:00Porąbka1:3 (0:2)Strumień Polanka Wielka
11.03.201715:00PorąbkaSolavia Grojec
18.03.201711:00Porąbka2:3 (1:0)Hecznarowice

Zdjęcia drużyny

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Bełk3475
2Radziechowy3470
3Czaniec3463
4TSP II3461
5Lędziny3458
6Jasienica3455
7Racibórz3453
8Łaziska Grn.3453
9Ornontowice3451
10Skoczów3449
11Wilcza3448
12Jaworzno3447
13Concordia3446
14Landek3445
15Pszczyna3435
16Ruptawa3423
17Mokre3420
18Suszec347
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Ustroń3078
2Wisła3073
3Czechowice-Dz.3056
4Góral3056
5Bestwina3055
6Żabnica3046
7Dankowice3044
8Chybie3043
9Drogomyśl3040
10Koszarawa Ż.3040
11Wilkowice3036
12Pruchna3033
13Leśna3024
14Zebrzydowice3022
15Pietrzykowice3021
16Cisiec309
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Jaworze2667
2Bestwinka2653
3Pisarzowice2648
4Międzyrzecze2644
5Wapienica2638
6Buczkowice2636
7Porąbka2632
8Czechowice-Dz. II2631
9Kobiernice2631
10Bystra (k. Bielska)2629
11Kaniów2625
12Godziszka2625
13Mazańcowice2625
14Rybarzowice2622
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Puńców2671
2Skoczów II2659
3Ochaby2648
4Kończyce W.2643
5Kończyce M.2642
6Pogwizdów2641
7Bąków2637
8Pielgrzymowice2636
9Goleszów2636
10Strumień2629
11Brenna2623
12Kaczyce2620
13Dębowiec2617
14Pogórze2617
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Łękawica2662
2Rajcza2659
3Milówka2659
4Czernichów2644
5Gilowice2642
6Soła Ż.2637
7Lipowa2637
8Sopotnia2637
9Radziechowy II2636
10Ujsoły2634
11Jeleśnia2629
12Pewel Śl.2627
13Rychwałd2618
14Przyborów260
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Rekord II2464
2Hecznarowice2456
3Bronów2453
4Międzybrodzie2445
5Jaworze II2440
6Grodziec2337
7Bujaków2433
8Kozy2433
9Ligota2430
10Zabrzeg2420
11Kalna 2416
12Łodygowice2413
13Wilkowice II236
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
11909 Piast2266
2Zabłocie2249
3Istebna2243
4Wielkie II2240
5Pierściec2239
6Iskrzyczyn2234
7Nierodzim2231
8Górki W.2228
9Hażlach2224
10Rudnik2217
11Golasowice2215
12Brzezówka223
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Węgierska G.1847
2Babia Góra1844
3Pewel M.1830
4Juszczyna1828
5Trzebinia1826
6Zarzecze1825
7Korbielów1822
8Bystra (k. Żywca)1815
9Słotwina1811
10Kocierz189