LKS Zapora Porąbka

Adres: ul. Stadioniowa 5, 43-353 Porąbka
Telefon(y): 338 106 196
WWW: http://www.lkszapora.porabka.net

Prezes: Zbigniew Targosz
Kierownik: Tadeusz Kowalski
Trener: Maciej Gilek (do 23.01.2017 r. Leszek Młocek)

Rok założenia: 1948
Barwy: Zielono - Biało - Czerwone
Nazwa stadionu: Stadion LKS Zapora Porąbka
Pojemność stadionu: 800 miejsc (Wszystkie siedzące)
Wymiary boiska: 103m. x 64m.
Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Krystian Bakalarzbramkarz
2Marcin Kozielskibramkarz
3Dawid Franiaobrońca
4Maciej Gilekobrońca
5Eryk Jaśkowiecobrońca
6Grzegorz Pawińskiobrońca
7Łukasz Pieleszobrońca
8Janusz Targoszobrońca
9Jarosław Bojarapomocnik
10Mikołaj Cepigapomocnik
11Wojciech Dudekpomocnik
12Piotr Flaszpomocnik
13Maciej Gąsiorekpomocnik
14Filip Głogoszpomocnik
15Artur Grządzielpomocnik
16Kamil Honkiszpomocnik
17Kamil Juraszpomocnik
18Konrad Jurczakpomocnik
19Kamil Kliśpomocnik
20Maciej Lubańskipomocnik
21Michał Madejczykpomocnik
22Kamil Majdakpomocnik
23Przemysław Pieleszpomocnik
24Kamil Rosegerpomocnik
25Tomasz Sporekpomocnik
26Sebastian Witkowskipomocnik
27Jakub Handzliknapastnik
28Maciej Madejczyknapastnik
29Krzysztof Szczypkanapastnik

Najlepsi strzelcy

9
Maciej Lubański
6
Maksymilian Cepiga
5
Piotr Flasz
4
Tomasz Sporek
3
Eryk Jaśkowiec
Krzysztof Szczypka
Sebastian Witkowski
1
Jarosław Bojara
Filip Głogosz
Artur Grządziel

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

14.08.201617:00KABystra (k. Bielska)1:3 (1:0)Porąbka
20.08.201617:00KAPorąbka0:2 (0:0)Buczkowice
28.08.201617:00KABestwinka3:0 (1:0)Porąbka
07.09.201617:00KAPorąbka5:0 (3:0)Międzyrzecze
10.09.201616:00KAPisarzowice2:2 (1:1)Porąbka
17.09.201616:00KAPorąbka2:1 (1:0)Czechowice-Dz. II
24.09.201616:00KAWapienica2:1 (0:1)Porąbka
01.10.201615:00KAPorąbka2:2 (0:0)Rybarzowice
09.10.201615:00KAKaniów0:3 (0:1)Porąbka
15.10.201615:00KAPorąbka3:1 (2:0)Mazańcowice
23.10.201615:00KAKobiernice0:2 (0:0)Porąbka
29.10.201615:00KAJaworze1:0 (0:0)Porąbka
05.11.201614:00KAPorąbka2:1 (1:0)Godziszka
25.03.201715:00KAPorąbka3:0 (0:0)Bystra (k. Bielska)
01.04.201716:00KABuczkowice3:1 (3:0)Porąbka
08.04.201716:00KAPorąbka1:1 (0:1)Bestwinka
29.04.201717:00KAPorąbka1:3 (0:0)Pisarzowice
03.05.201713:00KACzechowice-Dz. II3:0 (2:0)Porąbka
06.05.201717:00KAPorąbka2:4 (1:1)Wapienica
13.05.201717:00KARybarzowice3:2 (0:1)Porąbka
20.05.201717:00KAPorąbka2:0 (1:0)Kaniów

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

16.07.201617:00Porąbka0:3 (0:0)Wilkowice
20.07.201618:00Zgoda Malec1:4 (0:0)Porąbka
23.07.201611:00Porąbka5:0 (2:0)Solavia Grojec
30.07.201617:00Porąbka4:0 (1:0)Czernichów
06.08.201617:00Porąbka5:0 (2:0)Hecznarowice
11.02.201714:00Porąbka3:1 (2:1)Skawa Wadowice
26.02.201715:00Porąbka3:6 (1:1)Halniak Targanice
04.03.201715:00Porąbka1:3 (0:2)Strumień Polanka Wielka
11.03.201715:00PorąbkaSolavia Grojec
18.03.201711:00Porąbka2:3 (1:0)Hecznarowice

Zdjęcia drużyny

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Bełk3067
2TSP II3059
3Czaniec3058
4Radziechowy2957
5Lędziny3055
6Jasienica3051
7Skoczów3045
8Racibórz3044
9Łaziska Grn.3043
10Ornontowice3042
11Concordia3041
12Jaworzno3041
13Wilcza2939
14Landek3038
15Pszczyna3029
16Ruptawa3023
17Mokre3016
18Suszec307
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Ustroń2565
2Wisła2560
3Bestwina2546
4Góral2545
5Czechowice-Dz.2544
6Żabnica2540
7Dankowice2540
8Koszarawa Ż.2536
9Chybie2533
10Drogomyśl2533
11Pruchna2527
12Wilkowice2527
13Zebrzydowice2519
14Pietrzykowice2518
15Leśna2518
16Cisiec259
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Jaworze2154
2Bestwinka2138
3Pisarzowice2137
4Buczkowice2133
5Międzyrzecze2133
6Wapienica2132
7Porąbka2130
8Czechowice-Dz. II2127
9Kobiernice2122
10Kaniów2122
11Bystra (k. Bielska)2120
12Mazańcowice2120
13Godziszka2120
14Rybarzowice2119
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Puńców2259
2Skoczów II2252
3Ochaby2242
4Kończyce W.2240
5Kończyce M.2235
6Pogwizdów2232
7Pielgrzymowice2231
8Bąków2231
9Goleszów2227
10Strumień2226
11Brenna2220
12Dębowiec2217
13Pogórze2216
14Kaczyce2211
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Milówka2149
2Łękawica2046
3Rajcza2043
4Gilowice2038
5Czernichów2036
6Sopotnia2131
7Radziechowy II2130
8Soła Ż.2128
9Lipowa2027
10Jeleśnia2126
11Ujsoły2024
12Pewel Śl.2124
13Rychwałd2218
14Przyborów220
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Rekord II1949
2Bronów2043
3Hecznarowice1943
4Międzybrodzie2036
5Jaworze II1932
6Grodziec1931
7Kozy2030
8Bujaków1928
9Ligota1925
10Zabrzeg2017
11Kalna 1916
12Łodygowice1910
13Wilkowice II206
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
11909 Piast1854
2Zabłocie1840
3Istebna1837
4Wielkie II1837
5Pierściec1833
6Nierodzim1827
7Iskrzyczyn1825
8Górki W.1822
9Hażlach1818
10Rudnik1816
11Golasowice189
12Brzezówka180
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Węgierska G.1440
2Babia Góra1432
3Pewel M.1427
4Zarzecze1422
5Juszczyna1420
6Trzebinia1419
7Korbielów1415
8Słotwina1411
9Kocierz149
10Bystra (k. Żywca)145