LZS Beskid Godziszka

Adres: 43-376 Godziszka, ul. Graniczna (stadion)
Telefon(y): 604 262 025
WWW: http://beskidgodziszka.futbolowo.pl

Prezes: Dariusz Gębala
Kierownik: Marek Laszczak
Trener: Bogdan Rozmus

Rok założenia: 2004
Barwy: Niebiesko - Białe
Nazwa stadionu: Stadion Beskidu Godziszka
Pojemność stadionu: 200 miejsc (46 miejsc siedzących)
Wymiary boiska: 110m. x 55m.

Sukcesy:

Mistrz Klasy B:
Mistrz Klasy C:
2006/07, 2008/09
Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Maciej Rozmusbramkarz
2Szymon Bułkaobrońca
3Paweł Chrząszczobrońca
4Damian Dyczkaobrońca
5Jan Dziedzicobrońca
6Patryk Ferfeckiobrońca
7Paweł Gluzaobrońca
8Sławomir Janicaobrońca
9Marek Kaniaobrońca
10Dawid Kochanikobrońca
11Kamil Kubicaobrońca
12Łukasz Murasobrońca
13Daniel Pawełekobrońca
14Łukasz Pępekobrońca
15Marcin Wisłaobrońca
16Marcin Dąbrowskipomocnik
17Dariusz Gębalapomocnik
18Damian Jakubiecpomocnik
19Mateusz Jakubiecpomocnik
20Marceli Janicapomocnik
21Sławomir Janiczekpomocnik
22Mateusz Janikpomocnik
23Przemysław Kopaczkapomocnik
24Filip Marczyńskipomocnik
25Bogdan Rozmuspomocnik
26Mariusz Sanetrapomocnik
27Tomasz Sowapomocnik
28Marek Tajduśpomocnik
29Mateusz Wojciechowskipomocnik
30Mateusz Gutnapastnik
31Barłomiej Wandzelnapastnik
32Krzysztof Wandzelnapastnik
33Kacper Zielińskinapastnik

Najlepsi strzelcy

6
Przemysław Kopaczka
4
Łukasz Muras
Adrian Nycz
3
Mateusz Gut
Łukasz Pępek
2
Patryk Ferfecki
Mariusz Sanetra
1
Marcin Dąbrowski
Dariusz Gębala
Marek Kania
Marcin Wisła
Kacper Zieliński

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

13.08.201617:00KAGodziszka0:3 (0:2)Jaworze
21.08.201614:00KAGodziszka1:5 (0:0)Bystra (k. Bielska)
27.08.201617:00KABuczkowice5:0 (4:0)Godziszka
03.09.201616:00KAGodziszka0:2 (0:1)Bestwinka
10.09.201616:00KAMiędzyrzecze0:0 (0:0)Godziszka
17.09.201616:00KAGodziszka1:0 (0:0)Pisarzowice
25.09.201616:00KACzechowice-Dz. II3:1 (1:0)Godziszka
01.10.201615:00KAGodziszka4:3 (3:0)Wapienica
08.10.201615:00KARybarzowice1:3 (1:0)Godziszka
15.10.201615:00KAGodziszka0:0 (0:0)Kaniów
23.10.201615:00KAMazańcowice3:0 (0:0)Godziszka
29.10.201615:00KAGodziszka3:1 (0:0)Kobiernice
05.11.201614:00KAPorąbka2:1 (1:0)Godziszka
25.03.201714:00KAJaworze5:1 (1:1)Godziszka
02.04.201716:00KABystra (k. Bielska)3:0 (2:0)Godziszka
08.04.201716:00KAGodziszka1:1 (1:1)Buczkowice
29.04.201717:00KAGodziszka0:2 (0:1)Międzyrzecze
03.05.201717:00KAPisarzowice1:1 (0:0)Godziszka
06.05.201717:00KAGodziszka4:2 (2:0)Czechowice-Dz. II
13.05.201717:00KAWapienica1:1 (0:0)Godziszka
20.05.201717:00KAGodziszka2:3 (2:1)Rybarzowice
28.05.201717:00KAKaniów1:2 (0:1)Godziszka
03.06.201717:00KAGodziszka1:1 (0:1)Mazańcowice
11.06.201717:00KAKobiernice1:0 (0:0)Godziszka
15.06.201717:00KABestwinka4:0 (1:0)Godziszka
17.06.201717:00KAGodziszka2:2 (0:1)Porąbka

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

26.07.201618:00Czernichów2:4 (-:- -:- -:-)Godziszka
28.07.201618:00Godziszka3:2 (3:0)Słotwina
03.08.201618:30Węgierska G.1:1 (1:0)Godziszka
04.02.201717:00Bujaków4:3 (1:2)Godziszka
16.02.201719:00Ligota4:5 (1:3)Godziszka
04.03.201714:00Soła Ż.3:0 (0:0)Godziszka
05.03.201713:00Godziszka2:3 (1:2)Kalna
11.03.201713:00Godziszka3:1 (0:0)Pewel Śl.
19.03.201713:00LipowaGodziszka
IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Bełk3475
2Radziechowy3470
3Czaniec3463
4TSP II3461
5Lędziny3458
6Jasienica3455
7Łaziska Grn.3453
8Racibórz3453
9Ornontowice3451
10Skoczów3449
11Wilcza3448
12Jaworzno3447
13Concordia3446
14Landek3445
15Pszczyna3435
16Ruptawa3423
17Mokre3420
18Suszec347
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Ustroń3078
2Wisła3073
3Góral3056
4Czechowice-Dz.3056
5Bestwina3055
6Żabnica3046
7Dankowice3044
8Chybie3043
9Koszarawa Ż.3040
10Drogomyśl3040
11Wilkowice3036
12Pruchna3033
13Leśna3024
14Zebrzydowice3022
15Pietrzykowice3021
16Cisiec309
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Jaworze2667
2Bestwinka2653
3Pisarzowice2648
4Międzyrzecze2644
5Wapienica2638
6Buczkowice2636
7Porąbka2632
8Kobiernice2631
9Czechowice-Dz. II2631
10Bystra (k. Bielska)2629
11Kaniów2625
12Mazańcowice2625
13Godziszka2625
14Rybarzowice2622
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Puńców2671
2Skoczów II2659
3Ochaby2648
4Kończyce W.2643
5Kończyce M.2642
6Pogwizdów2641
7Bąków2637
8Goleszów2636
9Pielgrzymowice2636
10Strumień2629
11Brenna2623
12Kaczyce2620
13Pogórze2617
14Dębowiec2617
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Łękawica2559
2Milówka2659
3Rajcza2556
4Czernichów2541
5Gilowice2539
6Sopotnia2637
7Lipowa2637
8Soła Ż.2637
9Radziechowy II2536
10Ujsoły2534
11Jeleśnia2529
12Pewel Śl.2527
13Rychwałd2618
14Przyborów260
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Rekord II2464
2Hecznarowice2456
3Bronów2453
4Międzybrodzie2445
5Jaworze II2440
6Grodziec2337
7Bujaków2433
8Kozy2433
9Ligota2430
10Zabrzeg2420
11Kalna 2416
12Łodygowice2413
13Wilkowice II236
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
11909 Piast2266
2Zabłocie2249
3Istebna2243
4Wielkie II2240
5Pierściec2239
6Iskrzyczyn2234
7Nierodzim2231
8Górki W.2228
9Hażlach2224
10Rudnik2217
11Golasowice2215
12Brzezówka223
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Węgierska G.1847
2Babia Góra1844
3Pewel M.1830
4Juszczyna1828
5Trzebinia1826
6Zarzecze1825
7Korbielów1822
8Bystra (k. Żywca)1815
9Słotwina1811
10Kocierz189