GKS Czarni Jaworze

Adres: ul. Koralowa 19, 43-384 Jaworze
Telefon(y): 698 949 837
E-mail: czarni.jaworze@beskidzkapilka.pl
WWW: http://czarnijaworze.futbolowo.pl

Prezes: Rafał Stronczyński
Kierownik: Artur Mazur
Trener: Tomasz Duleba

Rok założenia: 2003
Barwy: Czarno - Żółte
Nazwa stadionu: Kompleks Sportowy w Jaworzu
Pojemność stadionu: 420 miejsc siedzących
Wymiary boiska: 110m. x 65m.
Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Szymon Korzusbramkarz
2Szymon Staszkobramkarz
3Szymon Duławaobrońca
4Stanisław Kleszczobrońca
5Tomasz Labzaobrońca
6Marcin Sztykielobrońca
7Ryszard Borutkopomocnik
8Janusz Cyranpomocnik
9Adrian Jasińskipomocnik
10Łukasz Kisiałapomocnik
11Roman Kralpomocnik
12Daniel Lechpomocnik
13Adam Paletapomocnik
14Tomasz Stanisławskipomocnik
15Patryk Strzelczykpomocnik
16Michał Sztykielpomocnik
17Roland Królnapastnik
18Mateusz Mierzwanapastnik
19Wojciech Struśnapastnik
20Adam Waliczeknapastnik

Najlepsi strzelcy


18
Adam Waliczek
11
Adam Paleta
10
Michał Sztykiel
8
Janusz Cyran
7
Patryk Strzelczyk
5
Roman Kral
4
Szymon Korzus
Tomasz Stanisławski
3
Adrian Jasiński
2
Mateusz Mierzwa
1
Ryszard Borutko
Szymon Duława
Rafał Greń
Łukasz Kisiała
Stanisław Kleszcz
Roland Król
Daniel Lech
Szymon Sosna

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

31.07.201615:00PPGrodziec3:9 (1:6)Jaworze
09.08.201617:30PPJaworze2:5 (1:2)Dankowice
13.08.201617:00KAGodziszka0:3 (0:2)Jaworze
20.08.201614:00KAJaworze4:0 (1:0)Wapienica
28.08.201616:00KABystra (k. Bielska)0:5 (0:2)Jaworze
03.09.201616:00KAJaworze2:1 (2:0)Rybarzowice
10.09.201616:00KABuczkowice0:3 (0:1)Jaworze
17.09.201616:00KAJaworze3:0 (2:0)Kaniów
25.09.201616:00KABestwinka0:0 (0:0)Jaworze
01.10.201615:00KAJaworze3:1 (2:0)Mazańcowice
08.10.201615:00KAMiędzyrzecze0:6 (0:2)Jaworze
15.10.201615:00KAJaworze4:0 (3:0)Kobiernice
22.10.201615:00KAPisarzowice0:1 (0:1)Jaworze
29.10.201615:00KAJaworze1:0 (0:0)Porąbka
05.11.201615:30KACzechowice-Dz. II3:5 (1:2)Jaworze
25.03.201714:00KAJaworze5:1 (1:1)Godziszka
01.04.201716:00KAWapienica0:2 (0:1)Jaworze
08.04.201714:00KAJaworze5:0 (2:0)Bystra (k. Bielska)
03.05.201717:00KAKaniów2:2 (1:2)Jaworze
06.05.201717:00KAJaworze4:0 (2:0)Bestwinka
14.05.201717:00KAMazańcowice3:3 (2:1)Jaworze
17.05.201718:00KAJaworze1:2 (1:0)Buczkowice
20.05.201715:00KAJaworze10:0 (4:0)Międzyrzecze

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

13.07.201618:30Czechowice-Dz.5:3 (2:3)Jaworze
17.07.201611:00Drogomyśl5:3 (2:1)Jaworze
23.07.201615:00Lipowa0:12 (0:5)Jaworze
29.07.201618:00Skoczów5:1 (3:0)Jaworze
04.02.201716:00Jaworze2:7 (1:4)Rekord Bielsko-Biała U19
11.02.201716:30Jaworze1:6 (1:1)Drogomyśl
19.02.201710:30Jaworze2:2 (0:0)Koszarawa Ż.
25.02.201715:00Jaworze3:5 (1:1)Bestwina
05.03.201713:00Jaworze3:2 (0:0)Żabnica
11.03.201716:00Ustroń5:1 (5:1)Jaworze
18.03.201713:00Czechowice-Dz.4:4 (1:1)Jaworze
22.04.201711:00Jaworze4:0 (1:0)Jaworze II

Zdjęcia stadionu

Zdjęcia drużyny

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Bełk3170
2Czaniec3161
3TSP II3159
4Radziechowy3058
5Lędziny3155
6Jasienica3151
7Racibórz3147
8Ornontowice3145
9Skoczów3145
10Łaziska Grn.3144
11Jaworzno3144
12Concordia3141
13Landek3141
14Wilcza3039
15Pszczyna3132
16Ruptawa3123
17Mokre3119
18Suszec317
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Ustroń2565
2Wisła2560
3Góral2648
4Czechowice-Dz.2647
5Bestwina2546
6Żabnica2640
7Dankowice2540
8Koszarawa Ż.2636
9Chybie2636
10Drogomyśl2636
11Wilkowice2630
12Pruchna2527
13Zebrzydowice2619
14Pietrzykowice2518
15Leśna2618
16Cisiec269
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Jaworze2154
2Bestwinka2138
3Pisarzowice2238
4Wapienica2235
5Międzyrzecze2234
6Buczkowice2233
7Porąbka2130
8Czechowice-Dz. II2127
9Kobiernice2122
10Kaniów2122
11Bystra (k. Bielska)2120
12Mazańcowice2120
13Godziszka2120
14Rybarzowice2119
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Puńców2362
2Skoczów II2355
3Ochaby2345
4Kończyce W.2341
5Kończyce M.2235
6Bąków2334
7Pogwizdów2232
8Pielgrzymowice2331
9Goleszów2330
10Strumień2326
11Brenna2320
12Pogórze2317
13Dębowiec2317
14Kaczyce2311
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Milówka2252
2Łękawica2046
3Rajcza2146
4Gilowice2138
5Czernichów2136
6Sopotnia2231
7Lipowa2130
8Radziechowy II2130
9Soła Ż.2128
10Jeleśnia2226
11Ujsoły2124
12Pewel Śl.2124
13Rychwałd2318
14Przyborów230
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Rekord II1949
2Hecznarowice2046
3Bronów2043
4Międzybrodzie2139
5Jaworze II2032
6Grodziec1931
7Kozy2030
8Bujaków1928
9Ligota1925
10Zabrzeg2117
11Kalna 2016
12Łodygowice1910
13Wilkowice II216
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
11909 Piast1854
2Zabłocie1840
3Istebna1837
4Wielkie II1837
5Pierściec1833
6Nierodzim1827
7Iskrzyczyn1825
8Górki W.1822
9Hażlach1818
10Rudnik1816
11Golasowice189
12Brzezówka180
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Węgierska G.1440
2Babia Góra1432
3Pewel M.1427
4Juszczyna1523
5Zarzecze1522
6Trzebinia1522
7Korbielów1415
8Słotwina1511
9Kocierz149
10Bystra (k. Żywca)145