Zapisy do rozgrywek w Playarena Bielsku-Białej na sezon 2017/2018 rozpoczęte

Przed nami kolejny rok zmagań ligowych w ramach Playarena Premium. Czego udało się dokonać dzięki wprowadzeniu opłaty weryfikacyjnej? Co się zmieni po zakończeniu tegorocznej rywalizacji? Poniżej znajdziecie szczegóły dotyczące zbliżającego się wielkimi krokami sezonu 2017/2018.

Playarena Premium = 7 korzyści

Drużyny "widma" i zespoły, które rezygnują z gry w trakcie sezonu, to od lat jedne z największych zmór rozgrywek Playarena. Aby walczyć z tym problemem, zdecydowaliśmy się wprowadzić w naszym mieście opłatę weryfikacyjną za udział w zmaganiach ligowych. W efekcie nasze rozgrywki przyjęły nazwę Premium, a uczestnictwo w nich wiązało się z dodatkowymi atrakcjami i korzyściami, które szczegółowo opisane zostały poniżej.
 

#1. Weryfikacja drużyn

Grają tylko ci, którym naprawdę na tym zależy. Eliminujemy tym samym problem nieaktywnych i rezygnujących z gry w trakcie sezonu drużyn. Koniec z psuciem zabawy aktywnym drużynom!
 

#2. Nagrody

Opłata weryfikacyjna umożliwia nam nagradzanie najlepszych drużyn za całoroczną walkę. Infografika załączona na samym dole newsa obrazuje wszystkie nagrody, które uzyskają najlepsze drużyny miasta. Oprócz tego na wyróżnienia mogą liczyć również mistrzowie niższych lig oraz najlepsi zawodnicy. Wartość rynkowa pełnego pakietu nagród wynosi 2 800 zł!
 

#3. Ceremonia zakończenia sezonu

Zakończenie sezonu zasługuje na to, by być wyjątkowym wydarzeniem koronującym całoroczne zmagania. Dzięki wprowadzeniu opłaty weryfikacyjnej jesteśmy w stanie organizować ceremonię, która takie warunki spełnia. Podczas niej rozdajemy nagrody drużynowe i indywidualne.
 

#4. Rozwój serwisu Playarena.pl

Serwis Playarena to administracyjne serce rozgrywek. W dalszym ciągu wymaga on licznych poprawek i udoskonaleń. Dzięki opłacie weryfikacyjnej możemy:

- eliminować najbardziej uciążliwe błędy,
- poprawiać niedopracowane funkcjonalności,
- tworzyć szereg nowych funkcjonalności, które uatrakcyjnią rozgrywki,
- rozwijać infrastrukturę serwerową, dzięki czemu rozwiązujemy problemy związane z czasową niedostępnością serwisu,
- poprawiać wydolność serwisu poprzez optymalizację zapytań systemowych.
 

#5. Dodatkowe powołania do reprezentacji Polski w piłce nożnej 6-osobowej

Kadrę RP6 tworzą najlepsi zawodnicy, wyselekcjonowani podczas cyklu turniejów Mistrzostw Polski Ligi Nike Playarena. Rozgrywki Premium otwierają dodatkową ścieżkę do kadry dla najlepszych zawodników z naszego miasta. Laureat rywalizacji o miano "Najlepszego zawodnika sezonu" otrzymuje powołanie do szerokiej kadry reprezentacji Polski i może zaprezentować swoje umiejętności podczas jednego ze zgrupowań RP6!
 

#6. Bardziej efektywna obsługa rozgrywek

Ambasadorowie to wspaniały Team wolontariuszy, którzy poświęcają masę swojego wolnego czasu na zarządzanie rozgrywkami Playarena. Dzięki ich pasji możliwy jest ciągły rozwój sportowy i organizacyjny rozgrywek. Ambasadorowie dbają także o to, aby problemy, z którymi się do nich zwracacie, były rozwiązywane. Ich pracy zawdzięczamy to, że koszt gry w rozgrywkach Playarena jest tak niski. Opłata weryfikacyjna gwarantuje znaczną poprawę w jakości ich pracy. Ambasadorom odpada bowiem jeden z większych problemów natury organizacyjnej, czyli weryfikacja drużyn, w związku z czym więcej czasu mogą poświęcać na dalszy rozwój rozgrywek. Na tym z kolei korzystają wszyscy zawodnicy oraz projekt Playarena jako całość.
 

#7. Wspierasz misję i rozwój Playarena

Jeżeli jeszcze nie miałeś takiej okazji, to rzuć okiem na ideały, którymi kierujemy się tworząc projekt Playarena - playarena.pl/nasza_misja. Nie zgadzamy się na to, że wielu młodych ludzi w Polsce "wsiąka" w wirtualny świat gier komputerowych i serwisów społecznościowych. Chcemy, żeby ich aktywność przeniosła się na boiska piłkarskie, czyli tam, gdzie sami spędziliśmy swoje dzieciństwo. Wierzymy, że dokonujemy rzeczywistej, namacalnej zmiany w Waszych życiach. Każdy "orlikowy" lub "podwórkowy" mecz nabrał dzięki Playarena nowego, niezwykłego wymiaru. Od lat spełniamy Wasze piłkarskie marzenia. Dajemy Wam możliwość rywalizacji o Mistrzostwo Miasta. Organizujemy unikalne Mistrzostwa Polski i Puchar Polski. Dzięki rozgrywkom Playarena najlepsi z najlepszych mają zaszczyt gry z orłem na piersi, a my z kolei mamy możliwość oglądania meczów naszej reprezentacji podczas corocznych mistrzostw Europy w piłce nożnej 6-osobowej. Co więcej, w dalszym ciągu chcemy przeskakiwać nasze dotychczasowe dokonania, oferować produkt jeszcze atrakcyjniejszy i coraz bardziej prestiżowy. Opłata weryfikacyjna umożliwia nam realizację jeszcze wielu innych ambitnych projektów. Bez niej niemożliwy jest kolejny krok do przodu. Jeżeli dzięki nam Twoje życie jest choć odrobinę lepsze, kilka złotych rocznie, które przyczynią się do znacznego rozwoju całego projektu Playarena, nie będzie stanowiło dla Ciebie żadnej psychologicznej bariery.
 

Czego udało nam się dokonać dzięki wprowadzeniu opłaty weryfikacyjnej?

Dzięki opłacie weryfikacyjnej udało nam się przede wszystkim poradzić z drużynami niezaangażowanymi w walkę o ligowe punkty. Ponadto, rywalizacja w ramach rozgrywek w naszym mieście po raz pierwszy toczy się nie tylko o przepustki na Mistrzostwa Polski Ligi Nike Playarena, ale również o nagrody rzeczowe. Ważną korzyścią związaną z wprowadzeniem Playarena Premium była także możliwość rozwoju rozgrywek Playarena w skali ogólnokrajowej. Poniżej lista najważniejszych zadań, które udało nam się zrealizować dzięki opłacie weryfikacyjnej:

Serwis Playarena.pl:
- Funkcja wicekapitana.
- Panel Ambasadora, czyli funkcjonalność, która w znaczny sposób usprawniła administrację rozgrywek. Dzięki niej większosć spraw administracyjnych Ambasadorowie mogą załatwiać "od ręki", bez potrzeby ingerencji ze strony centrali administracyjnej rozgrywek Playarena.
- Ranking Miast.
- Zwiększenie wydolności infrastruktury serwerowej.
- Szereg mniejszych poprawek usprawniających funkcjonowanie serwisu.

Ogólnopolski Zjazd Ambasadorów:
- Kilkadziesiąt Ambasadorów z całej Polski.
- 2-dniowa konferencja.
- Wymiana doświadczeń pomiędzy zarządzającymi rozgrywkami w różnych miastach.
- Dyskusje i decyzje dotyczące kierunku rozwoju rozgrywek.

Przygotowywanie i produkcja materiałów promujących rozgrywki (grafiki, banery, plakaty)
#PolowanieNaReprezentanta - ogólnopolska akcja, dzięki której jeszcze większa liczba kandydatów do gry w RP6 ma możliwość zaprezentowania swoich umiejętności przed selekcjonerem Klaudiuszem Hirschem.
 
Sezon 2017/2018

Sezon 2017/2018 startuje 12 sierpnia. W celu usystematyzowania rozgrywek oraz sprawienia, by przed dołączeniem do gry, z góry było wiadomo, jak będą wyglądać awanse i spadki, postanowiono, że w danej lidze musi obowiązywać jeden z trzech wariantów, dotyczących liczby zespołów występujących w danej klasie rozgrywkowej oraz liczby meczów możliwych do rozegrania pomiędzy tymi samymi ekipami (więcej na ten temat przeczytacie tutaj). Od następnego sezonu rozgrywki w naszym mieście toczyć się będą w następującej formule:

Zapisy na nowy sezon otwarte. Ile wynosi opłata weryfikacyjna?

W celu maksymalnego usprawnienia startu nowego sezonu, opłaty weryfikacyjnej za udział w rozgrywkach można dokonać w jednym terminie. Poniżej szczegółowe wyjaśnienie dotyczące kwot i korzyści związanych z opłaceniem "wpisowego" w odpowiednim czasie.

Data zakończenia zapisów 04.08.2017

Kontakt

Łukasz Bilewicz
e-mail: playarena@beskidzkapilka.pl

e-mail:playarena@beskidzkapilka.pl 
tel. 501 641 883

Playarena 1LPlayarena 2LAmatorzy
Dodany przez: Łukasz Bilewicz, dnia: 29.07.2017 23:22
Zmodyfikowany przez: Łukasz Bilewicz, dnia: 30.07.2017 15:09

Tabela

LP Nazwa Klubu M PKT B W R P
1Wilki Południa1316:0100
2Banda Świrów1310:1100
3Centrum Old137:2100
4Bielska102:7001
5Young Power101:10001
6Wpn Squad100:16001

Komentarze

Wasze komentarze

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Czaniec26
2Wilcza26
3Goczałkowice24
4Ustroń23
5Skoczów23
6Radziechowy23
7Racibórz23
8Jasienica23
9Landek23
10Bytom23
11Wodzisław23
12Gaszowice22
13Tychy II21
14Bełk21
15TSP II21
16Lędziny20
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Bronów13
2Kozy13
3Międzybrodzie13
4Rybarzowice13
5Wilamowice13
6Jaworze II13
7Ligota10
8Bujaków10
9Grodziec10
10Zabrzeg10
11Kalna 10
12Łodygowice10
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pogórze13
2Górki W.13
3Iskrzyczyn13
4Pierściec11
5Wielkie II11
6Brzezówka00
7Nierodzim00
8Istebna00
9Rudnik10
10Golasowice10
11Hażlach10