Kocierz Juszczynie nie sprostał

Już w pierwszej minucie zespół Juszczyny objał prowadzenie w meczu z Korbierlowem i jak się później okazało, do końca spotkania tego prowadzenia nie oddał.

B Żywiec
Dodany przez: Artur Steczkiewicz, dnia: 15.05.2017 00:13
Zmodyfikowany przez: Krzysztof Golec, dnia: 15.05.2017 14:26
LKS JuszczynaLKS Beskid Kocierz
4:1
(2:0)
Trenerzy:
Maciej PorębskiKazimierz Kołodziej
Strzelcy bramek:
  • 1:0
  • 2:0
  • 2:1
  • 3:1
  • 4:1
Żółte kartki:
Niewykorzystane rzuty karne:
    Skład sędziowski:
    • Sędzia główny Tomasz Sajbor
    • Sędzia liniowy Artur Kasoń
    • Sędzia liniowy Augustyn Waluś
    Ilość widzów: 30
    Ocena poziomu meczu: Nie oddano jeszcze żadnego głosu w tej sondzie
    Oceń: 1 2 3 4 5
    Ocena pracy sędziego: Nie oddano jeszcze żadnego głosu w tej sondzie
    Oceń: 1 2 3 4 5

    Komentarze

    Wasze komentarze

    IV Liga Śląska
    POZDrużynaMPKT
    1Bełk3067
    2TSP II3059
    3Czaniec3058
    4Radziechowy2957
    5Lędziny3055
    6Jasienica3051
    7Skoczów3045
    8Racibórz3044
    9Łaziska Grn.3043
    10Ornontowice3042
    11Concordia3041
    12Jaworzno3041
    13Wilcza2939
    14Landek3038
    15Pszczyna3029
    16Ruptawa3023
    17Mokre3016
    18Suszec307
    Okręgówka
    POZDrużynaMPKT
    1Ustroń2565
    2Wisła2560
    3Bestwina2546
    4Góral2545
    5Czechowice-Dz.2544
    6Żabnica2540
    7Dankowice2540
    8Koszarawa Ż.2536
    9Chybie2533
    10Drogomyśl2533
    11Pruchna2527
    12Wilkowice2527
    13Zebrzydowice2519
    14Pietrzykowice2518
    15Leśna2518
    16Cisiec259
    A Klasa Bielsko
    POZDrużynaMPKT
    1Jaworze2154
    2Bestwinka2138
    3Pisarzowice2137
    4Buczkowice2133
    5Międzyrzecze2133
    6Wapienica2132
    7Porąbka2130
    8Czechowice-Dz. II2127
    9Kobiernice2122
    10Kaniów2122
    11Bystra (k. Bielska)2120
    12Mazańcowice2120
    13Godziszka2120
    14Rybarzowice2119
    A Klasa Skoczów
    POZDrużynaMPKT
    1Puńców2259
    2Skoczów II2252
    3Ochaby2242
    4Kończyce W.2240
    5Kończyce M.2235
    6Pogwizdów2232
    7Pielgrzymowice2231
    8Bąków2231
    9Goleszów2227
    10Strumień2226
    11Brenna2220
    12Dębowiec2217
    13Pogórze2216
    14Kaczyce2211
    A Klasa Żywiec
    POZDrużynaMPKT
    1Milówka2149
    2Łękawica2046
    3Rajcza2043
    4Gilowice2038
    5Czernichów2036
    6Sopotnia2131
    7Radziechowy II2130
    8Soła Ż.2128
    9Lipowa2027
    10Jeleśnia2126
    11Ujsoły2024
    12Pewel Śl.2124
    13Rychwałd2218
    14Przyborów220
    B Klasa Bielsko
    POZDrużynaMPKT
    1Rekord II1949
    2Bronów2043
    3Hecznarowice1943
    4Międzybrodzie2036
    5Jaworze II1932
    6Grodziec1931
    7Kozy2030
    8Bujaków1928
    9Ligota1925
    10Zabrzeg2017
    11Kalna 1916
    12Łodygowice1910
    13Wilkowice II206
    B Klasa Skoczów
    POZDrużynaMPKT
    11909 Piast1854
    2Zabłocie1840
    3Istebna1837
    4Wielkie II1837
    5Pierściec1833
    6Nierodzim1827
    7Iskrzyczyn1825
    8Górki W.1822
    9Hażlach1818
    10Rudnik1816
    11Golasowice189
    12Brzezówka180
    B Klasa Żywiec
    POZDrużynaMPKT
    1Węgierska G.1440
    2Babia Góra1432
    3Pewel M.1427
    4Zarzecze1422
    5Juszczyna1420
    6Trzebinia1419
    7Korbielów1415
    8Słotwina1411
    9Kocierz149
    10Bystra (k. Żywca)145