Grad goli i komplet dla Spójni

W Górkach Wielkich miejscowa Spójnia podejmowała rywali z Nierodzimia. Druzyna gości starała się utrzymać tempo miejscowych, ostatecznie jednak komplet oczek wywalczyli podopieczni trenera Pindla.

B Skoczów
Dodany przez: Artur Steczkiewicz, dnia: 14.05.2017 14:27
Zmodyfikowany przez: Krzysztof Golec, dnia: 14.05.2017 20:35
LKS Spójnia Górki WielkieKS Nierodzim Ustroń
6:3
(2:2)
Trenerzy:
Patryk Pindel (do 20.12.2016 r. Łukasz Tomala)Rafał Dudela (do 21.12.2016 r. Tomasz Matuszek)
Strzelcy bramek:
  • 1:0
  • 1:1
  • 2:1
  • 2:2
  • 3:2
  • 3:3
  • 4:3
  • 5:3
  • 6:3
Żółte kartki:
    Niewykorzystane rzuty karne:
      Skład sędziowski:
      • Sędzia główny Tomasz Bojczuk
      • Sędzia liniowy Mateusz Samsel
      • Sędzia liniowy Maciej Bąk
      Ilość widzów: 80
      Ocena poziomu meczu: 3 (ilość oddanych głosów: 2)
      Oceń: 1 2 3 4 5
      Ocena pracy sędziego: 1 (ilość oddanych głosów: 1)
      Oceń: 1 2 3 4 5

      Komentarze

      Wasze komentarze

      IV Liga Śląska
      POZDrużynaMPKT
      1Bełk3067
      2TSP II3059
      3Czaniec3058
      4Radziechowy2957
      5Lędziny3055
      6Jasienica3051
      7Skoczów3045
      8Racibórz3044
      9Łaziska Grn.3043
      10Ornontowice3042
      11Concordia3041
      12Jaworzno3041
      13Wilcza2939
      14Landek3038
      15Pszczyna3029
      16Ruptawa3023
      17Mokre3016
      18Suszec307
      Okręgówka
      POZDrużynaMPKT
      1Ustroń2565
      2Wisła2560
      3Bestwina2546
      4Góral2545
      5Czechowice-Dz.2544
      6Żabnica2540
      7Dankowice2540
      8Koszarawa Ż.2536
      9Chybie2533
      10Drogomyśl2533
      11Pruchna2527
      12Wilkowice2527
      13Zebrzydowice2519
      14Pietrzykowice2518
      15Leśna2518
      16Cisiec259
      A Klasa Bielsko
      POZDrużynaMPKT
      1Jaworze2154
      2Bestwinka2138
      3Pisarzowice2137
      4Buczkowice2133
      5Międzyrzecze2133
      6Wapienica2132
      7Porąbka2130
      8Czechowice-Dz. II2127
      9Kobiernice2122
      10Kaniów2122
      11Bystra (k. Bielska)2120
      12Mazańcowice2120
      13Godziszka2120
      14Rybarzowice2119
      A Klasa Skoczów
      POZDrużynaMPKT
      1Puńców2259
      2Skoczów II2252
      3Ochaby2242
      4Kończyce W.2240
      5Kończyce M.2235
      6Pogwizdów2232
      7Pielgrzymowice2231
      8Bąków2231
      9Goleszów2227
      10Strumień2226
      11Brenna2220
      12Dębowiec2217
      13Pogórze2216
      14Kaczyce2211
      A Klasa Żywiec
      POZDrużynaMPKT
      1Milówka2149
      2Łękawica2046
      3Rajcza2043
      4Gilowice2038
      5Czernichów2036
      6Sopotnia2131
      7Radziechowy II2130
      8Soła Ż.2128
      9Lipowa2027
      10Jeleśnia2126
      11Ujsoły2024
      12Pewel Śl.2124
      13Rychwałd2218
      14Przyborów220
      B Klasa Bielsko
      POZDrużynaMPKT
      1Rekord II1949
      2Bronów2043
      3Hecznarowice1943
      4Międzybrodzie2036
      5Jaworze II1932
      6Grodziec1931
      7Kozy2030
      8Bujaków1928
      9Ligota1925
      10Zabrzeg2017
      11Kalna 1916
      12Łodygowice1910
      13Wilkowice II206
      B Klasa Skoczów
      POZDrużynaMPKT
      11909 Piast1854
      2Zabłocie1840
      3Istebna1837
      4Wielkie II1837
      5Pierściec1833
      6Nierodzim1827
      7Iskrzyczyn1825
      8Górki W.1822
      9Hażlach1818
      10Rudnik1816
      11Golasowice189
      12Brzezówka180
      B Klasa Żywiec
      POZDrużynaMPKT
      1Węgierska G.1440
      2Babia Góra1432
      3Pewel M.1427
      4Zarzecze1422
      5Juszczyna1420
      6Trzebinia1419
      7Korbielów1415
      8Słotwina1411
      9Kocierz149
      10Bystra (k. Żywca)145