Tomaszko daje komplet

Do Golasowic zawitał zespół z Nierodzimia. Goście mogli prowadzić już w piątej minucie, jednak uderzenie Rafała Tomaszko z rzutu karnego trafiło w ręce bramkarza. Co nie udało się w pierwszej, powiodło się w drugiej połowie i po bramce rehabilitującego się Tomaszko, goście zdobyli komplet punktów.

B Skoczów
Dodany przez: Artur Steczkiewicz, dnia: 11.05.2017 19:45
Zmodyfikowany przez: Krzysztof Golec, dnia: 11.05.2017 20:16
MKS Promyk GolasowiceKS Nierodzim Ustroń
0:1
(0:0)
Trenerzy:
Tadeusz BednarczykRafał Dudela (do 21.12.2016 r. Tomasz Matuszek)
Strzelcy bramek:
  •  
  • 0:1
Żółte kartki:
Niewykorzystane rzuty karne:
    Skład sędziowski:
    • Sędzia główny Przemysław Krzempek
    • Sędzia liniowy Sławomir Kantor
    • Sędzia liniowy Michał Klajmon
    Ilość widzów: 20
    Ocena poziomu meczu: 2.75 (ilość oddanych głosów: 4)
    Oceń: 1 2 3 4 5
    Ocena pracy sędziego: 3 (ilość oddanych głosów: 7)
    Oceń: 1 2 3 4 5

    Komentarze

    Wasze komentarze

    Sędzia chyba karteczek zapomniał, a Rafał jeszcze na pustą nie trafił ;D
    Anonim
    Dodany: 11.05.2017 21:07
    Zatwierdzony: 14.05.2017 23:18
    IV Liga Śląska
    POZDrużynaMPKT
    1Bełk3475
    2Radziechowy3470
    3Czaniec3463
    4TSP II3461
    5Lędziny3458
    6Jasienica3455
    7Racibórz3453
    8Łaziska Grn.3453
    9Ornontowice3451
    10Skoczów3449
    11Wilcza3448
    12Jaworzno3447
    13Concordia3446
    14Landek3445
    15Pszczyna3435
    16Ruptawa3423
    17Mokre3420
    18Suszec347
    Okręgówka
    POZDrużynaMPKT
    1Ustroń3078
    2Wisła3073
    3Czechowice-Dz.3056
    4Góral3056
    5Bestwina3055
    6Żabnica3046
    7Dankowice3044
    8Chybie3043
    9Drogomyśl3040
    10Koszarawa Ż.3040
    11Wilkowice3036
    12Pruchna3033
    13Leśna3024
    14Zebrzydowice3022
    15Pietrzykowice3021
    16Cisiec309
    A Klasa Bielsko
    POZDrużynaMPKT
    1Jaworze2667
    2Bestwinka2653
    3Pisarzowice2648
    4Międzyrzecze2644
    5Wapienica2638
    6Buczkowice2636
    7Porąbka2632
    8Czechowice-Dz. II2631
    9Kobiernice2631
    10Bystra (k. Bielska)2629
    11Kaniów2625
    12Godziszka2625
    13Mazańcowice2625
    14Rybarzowice2622
    A Klasa Skoczów
    POZDrużynaMPKT
    1Puńców2671
    2Skoczów II2659
    3Ochaby2648
    4Kończyce W.2643
    5Kończyce M.2642
    6Pogwizdów2641
    7Bąków2637
    8Pielgrzymowice2636
    9Goleszów2636
    10Strumień2629
    11Brenna2623
    12Kaczyce2620
    13Dębowiec2617
    14Pogórze2617
    A Klasa Żywiec
    POZDrużynaMPKT
    1Łękawica2662
    2Rajcza2659
    3Milówka2659
    4Czernichów2644
    5Gilowice2642
    6Soła Ż.2637
    7Lipowa2637
    8Sopotnia2637
    9Radziechowy II2636
    10Ujsoły2634
    11Jeleśnia2629
    12Pewel Śl.2627
    13Rychwałd2618
    14Przyborów260
    B Klasa Bielsko
    POZDrużynaMPKT
    1Rekord II2464
    2Hecznarowice2456
    3Bronów2453
    4Międzybrodzie2445
    5Jaworze II2440
    6Grodziec2337
    7Bujaków2433
    8Kozy2433
    9Ligota2430
    10Zabrzeg2420
    11Kalna 2416
    12Łodygowice2413
    13Wilkowice II236
    B Klasa Skoczów
    POZDrużynaMPKT
    11909 Piast2266
    2Zabłocie2249
    3Istebna2243
    4Wielkie II2240
    5Pierściec2239
    6Iskrzyczyn2234
    7Nierodzim2231
    8Górki W.2228
    9Hażlach2224
    10Rudnik2217
    11Golasowice2215
    12Brzezówka223
    B Klasa Żywiec
    POZDrużynaMPKT
    1Węgierska G.1847
    2Babia Góra1844
    3Pewel M.1830
    4Juszczyna1828
    5Trzebinia1826
    6Zarzecze1825
    7Korbielów1822
    8Bystra (k. Żywca)1815
    9Słotwina1811
    10Kocierz189