Rekord lepszy w dogrywce

Po zwycięskiej walce w podokręgu o Puchar Polski, zespół Rekordu Bielsko-Biała przystąpił do rozgrywek na szczeblu wojewódzkim. W środowe popołudnie zespół trenera Gumoli po raz trzeci w sezonie grał z rezerwą 1 ligowego Górnika Zabrze.

Spotkanie w Zabrzu przez regulaminowy czas gry nie zachwyciło i było typowym meczem walki, rozgrywanym w środkowej strefie boiska. Po 90 minutach bez goli arbiter zarządził dogrywkę, w której o jedno trafienie lepsi okazali się się zawodnicy z Bielska Białej.

W 115 minucie, po faulu na zawodniku Rekordu, sędzia wskazał na wapno, a bramkę na wagę awansu do kolejnej rundy zdobył Andrzej Maślorz. Kolejnego rywala zespół Wojciecha Gumoli pozna po losowaniu, które zaplanowano na czwartek (godz. 15:00) w siedzibie Śląskiego ZPN.