Strażak lepszy od Strażaka

W Dębowcu mierzyły się ze sobą dwa Strażaki. Zdecydowanie lepszy okazał się ten z Pielgrzymowic, aplikując gospodarzom aż pięć bramek.

Zdecydowanym bohaterem spotkanie był Paweł Hojbach, zawodnik drużyny z Pielgrzymowic aż trzykrotnie pokonywał Marcina Billiga. Gospodarzom minimalnie humor poprawił Samuel Kastinger i Emil Zegadło. Dzięki wysokiej wygranej Pielgrzymowice awansował na miejsce ósme, Dębowiec pozostaje dwunasty.

A Skoczów
Dodany przez: Artur Steczkiewicz, dnia: 10.05.2017 21:51
Zmodyfikowany przez: Krzysztof Golec, dnia: 10.05.2017 21:57
LKS Strażak DębowiecLKS Strażak Pielgrzymowice
2:5
(0:1)
Trenerzy:
Zbigniew Janiszewski (do 29.10.2016 r. Waldemar Bulandra)Grzegorz Lada
Strzelcy bramek:
  • 0:1
  • 1:1
  • 1:2
  • 1:3
  • 1:4
  • 1:5
  • 2:5
Żółte kartki:
    Niewykorzystane rzuty karne:
      Skład sędziowski:
      • Sędzia główny Krzysztof Czermak
      • Sędzia liniowy Michał Klajmon
      • Sędzia liniowy Adam Targowski
      Ocena poziomu meczu: 2 (ilość oddanych głosów: 3)
      Oceń: 1 2 3 4 5
      Ocena pracy sędziego: 1 (ilość oddanych głosów: 5)
      Oceń: 1 2 3 4 5

      Komentarze

      Wasze komentarze

      IV Liga Śląska
      POZDrużynaMPKT
      1Bełk3170
      2Czaniec3161
      3TSP II3159
      4Radziechowy3058
      5Lędziny3155
      6Jasienica3151
      7Racibórz3147
      8Ornontowice3145
      9Skoczów3145
      10Łaziska Grn.3144
      11Jaworzno3144
      12Concordia3141
      13Landek3141
      14Wilcza3039
      15Pszczyna3132
      16Ruptawa3123
      17Mokre3119
      18Suszec317
      Okręgówka
      POZDrużynaMPKT
      1Ustroń2666
      2Wisła2663
      3Bestwina2649
      4Góral2648
      5Czechowice-Dz.2647
      6Dankowice2641
      7Żabnica2640
      8Koszarawa Ż.2636
      9Chybie2636
      10Drogomyśl2636
      11Wilkowice2630
      12Pruchna2627
      13Zebrzydowice2619
      14Pietrzykowice2618
      15Leśna2618
      16Cisiec269
      A Klasa Bielsko
      POZDrużynaMPKT
      1Jaworze2257
      2Bestwinka2241
      3Pisarzowice2238
      4Wapienica2235
      5Międzyrzecze2234
      6Buczkowice2233
      7Porąbka2231
      8Czechowice-Dz. II2227
      9Bystra (k. Bielska)2223
      10Godziszka2223
      11Kobiernice2222
      12Kaniów2222
      13Mazańcowice2221
      14Rybarzowice2219
      A Klasa Skoczów
      POZDrużynaMPKT
      1Puńców2362
      2Skoczów II2355
      3Ochaby2345
      4Kończyce W.2341
      5Kończyce M.2338
      6Bąków2334
      7Pogwizdów2332
      8Pielgrzymowice2331
      9Goleszów2330
      10Strumień2326
      11Brenna2320
      12Pogórze2317
      13Dębowiec2317
      14Kaczyce2311
      A Klasa Żywiec
      POZDrużynaMPKT
      1Milówka2252
      2Łękawica2149
      3Rajcza2146
      4Gilowice2138
      5Czernichów2136
      6Sopotnia2231
      7Soła Ż.2231
      8Lipowa2130
      9Radziechowy II2230
      10Jeleśnia2226
      11Ujsoły2124
      12Pewel Śl.2224
      13Rychwałd2318
      14Przyborów230
      B Klasa Bielsko
      POZDrużynaMPKT
      1Rekord II2052
      2Bronów2146
      3Hecznarowice2046
      4Międzybrodzie2139
      5Jaworze II2032
      6Bujaków2031
      7Grodziec2031
      8Kozy2030
      9Ligota2025
      10Zabrzeg2117
      11Kalna 2016
      12Łodygowice2010
      13Wilkowice II216
      B Klasa Skoczów
      POZDrużynaMPKT
      11909 Piast1957
      2Zabłocie1943
      3Wielkie II1940
      4Istebna1937
      5Pierściec1936
      6Iskrzyczyn1928
      7Nierodzim1927
      8Górki W.1922
      9Hażlach1918
      10Rudnik1916
      11Golasowice199
      12Brzezówka193
      B Klasa Żywiec
      POZDrużynaMPKT
      1Węgierska G.1540
      2Babia Góra1535
      3Pewel M.1527
      4Juszczyna1523
      5Zarzecze1522
      6Trzebinia1522
      7Korbielów1518
      8Słotwina1511
      9Kocierz159
      10Bystra (k. Żywca)158