Zrywu karny za trzy

Faworytem spotkania w Bąkowie byli goście, zespół gospodarzy jednak postawił się rywalom i zdołał nieoczekiwanie zainkasować komplet oczek.

Decydująca o losach spotkania bramka padła w 82 minucie, a jej autorem został, celnie uderzając z rzutu kanego, Piotr Szpilarewicz. Dzięki wygranej Zryw awansował na miejsce siódme, Ochaby pozostają trzecie.

A Skoczów
Dodany przez: Artur Steczkiewicz, dnia: 10.05.2017 21:05
Zmodyfikowany przez: Krzysztof Golec, dnia: 10.05.2017 21:52
LKS Zryw BąkówLKS Ochaby 96
1:0
(0:0)
Trenerzy:
Paweł SzpilarewiczGrzegorz Sodzawiczny
Strzelcy bramek:
  • 1:0
  •  
Żółte kartki:
Czerwone kartki:
    Skład sędziowski:
    • Sędzia główny Stanisław Biernat
    • Sędzia liniowy Jacek Przybyła
    • Sędzia liniowy Grzegorz Kopiec
    Ocena poziomu meczu: 3.83 (ilość oddanych głosów: 6)
    Oceń: 1 2 3 4 5
    Ocena pracy sędziego: 2.67 (ilość oddanych głosów: 9)
    Oceń: 1 2 3 4 5

    Komentarze

    Wasze komentarze

    IV Liga Śląska
    POZDrużynaMPKT
    1Bełk3170
    2Czaniec3161
    3TSP II3159
    4Radziechowy3058
    5Lędziny3155
    6Jasienica3151
    7Racibórz3147
    8Ornontowice3145
    9Skoczów3145
    10Łaziska Grn.3144
    11Jaworzno3144
    12Concordia3141
    13Landek3141
    14Wilcza3039
    15Pszczyna3132
    16Ruptawa3123
    17Mokre3119
    18Suszec317
    Okręgówka
    POZDrużynaMPKT
    1Ustroń2666
    2Wisła2663
    3Bestwina2649
    4Góral2648
    5Czechowice-Dz.2647
    6Dankowice2641
    7Żabnica2640
    8Koszarawa Ż.2636
    9Chybie2636
    10Drogomyśl2636
    11Wilkowice2630
    12Pruchna2627
    13Zebrzydowice2619
    14Pietrzykowice2618
    15Leśna2618
    16Cisiec269
    A Klasa Bielsko
    POZDrużynaMPKT
    1Jaworze2257
    2Bestwinka2241
    3Pisarzowice2238
    4Wapienica2235
    5Międzyrzecze2234
    6Buczkowice2233
    7Porąbka2231
    8Czechowice-Dz. II2227
    9Bystra (k. Bielska)2223
    10Godziszka2223
    11Kobiernice2222
    12Kaniów2222
    13Mazańcowice2221
    14Rybarzowice2219
    A Klasa Skoczów
    POZDrużynaMPKT
    1Puńców2362
    2Skoczów II2355
    3Ochaby2345
    4Kończyce W.2341
    5Kończyce M.2338
    6Bąków2334
    7Pogwizdów2332
    8Pielgrzymowice2331
    9Goleszów2330
    10Strumień2326
    11Brenna2320
    12Pogórze2317
    13Dębowiec2317
    14Kaczyce2311
    A Klasa Żywiec
    POZDrużynaMPKT
    1Milówka2252
    2Łękawica2149
    3Rajcza2146
    4Gilowice2138
    5Czernichów2136
    6Sopotnia2231
    7Soła Ż.2231
    8Lipowa2130
    9Radziechowy II2230
    10Jeleśnia2226
    11Ujsoły2124
    12Pewel Śl.2224
    13Rychwałd2318
    14Przyborów230
    B Klasa Bielsko
    POZDrużynaMPKT
    1Rekord II2052
    2Bronów2146
    3Hecznarowice2046
    4Międzybrodzie2139
    5Jaworze II2032
    6Bujaków2031
    7Grodziec2031
    8Kozy2030
    9Ligota2025
    10Zabrzeg2117
    11Kalna 2016
    12Łodygowice2010
    13Wilkowice II216
    B Klasa Skoczów
    POZDrużynaMPKT
    11909 Piast1957
    2Zabłocie1943
    3Wielkie II1940
    4Istebna1937
    5Pierściec1936
    6Iskrzyczyn1928
    7Nierodzim1927
    8Górki W.1922
    9Hażlach1918
    10Rudnik1916
    11Golasowice199
    12Brzezówka193
    B Klasa Żywiec
    POZDrużynaMPKT
    1Węgierska G.1540
    2Babia Góra1535
    3Pewel M.1527
    4Juszczyna1523
    5Zarzecze1522
    6Trzebinia1522
    7Korbielów1518
    8Słotwina1511
    9Kocierz159
    10Bystra (k. Żywca)158