Olzy Strażak nie przekroczył

Piąta w tabeli Olza Pogwizdów podejmowała rywali z Pielgrzymowic. Faworytem byli gospodarze i to oni sięgnęli po komplet punktów. Aczkolwiek goście byli bliscy zdobycia jednego punktu.

Po bramkach Jarosława Kwiczali i Marka Przyszlakowskiego zespół Olzy objął dwubramkowe prowadzenie, z którego cieszył się pięć minut, po których Macha pokonał Krzysztof Miodoński. W końcówce spotkania rzutu karnego nie zdołał wykorzystać Patryk Ganiek i punkty w komplecie pozostały w rękach graczy Olzy.

Wygrana przesunęła zespół z Pogwizdowa na pozycję czwartą, Strażak jest dziewiąty.

A Skoczów
Dodany przez: Artur Steczkiewicz, dnia: 07.05.2017 22:37
Zmodyfikowany przez: Krzysztof Golec, dnia: 07.05.2017 23:28
LKS Olza PogwizdówLKS Strażak Pielgrzymowice
2:1
(1:0)
Trenerzy:
Dariusz KłodaGrzegorz Lada
Strzelcy bramek:
  • 1:0
  • 2:0
  • 2:1
Żółte kartki:
    Niewykorzystane rzuty karne:
      Skład sędziowski:
      • Sędzia główny Marcin Szymański
      • Sędzia liniowy Tomasz Sajbor
      • Sędzia liniowy Arkadiusz Kumorowicz
      Ocena poziomu meczu: 3.5 (ilość oddanych głosów: 2)
      Oceń: 1 2 3 4 5
      Ocena pracy sędziego: 2.75 (ilość oddanych głosów: 4)
      Oceń: 1 2 3 4 5

      Komentarze

      Wasze komentarze

      Olza to jedna z najsłabiej grająych druzyn serie A,
      pielgrzymowice, strumien i puncow graja najlepsza pilke w tej klasie ; , olza ma kupe szczescia
      kibol
      Dodany: 08.05.2017 19:05
      Zatwierdzony: 14.05.2017 23:17
      IV Liga Śląska
      POZDrużynaMPKT
      1Bełk3170
      2Czaniec3161
      3TSP II3159
      4Radziechowy3058
      5Lędziny3155
      6Jasienica3151
      7Racibórz3147
      8Ornontowice3145
      9Skoczów3145
      10Łaziska Grn.3144
      11Jaworzno3144
      12Concordia3141
      13Landek3141
      14Wilcza3039
      15Pszczyna3132
      16Ruptawa3123
      17Mokre3119
      18Suszec317
      Okręgówka
      POZDrużynaMPKT
      1Ustroń2666
      2Wisła2663
      3Bestwina2649
      4Góral2648
      5Czechowice-Dz.2647
      6Dankowice2641
      7Żabnica2640
      8Koszarawa Ż.2636
      9Chybie2636
      10Drogomyśl2636
      11Wilkowice2630
      12Pruchna2627
      13Zebrzydowice2619
      14Pietrzykowice2618
      15Leśna2618
      16Cisiec269
      A Klasa Bielsko
      POZDrużynaMPKT
      1Jaworze2257
      2Bestwinka2241
      3Pisarzowice2238
      4Wapienica2235
      5Międzyrzecze2234
      6Buczkowice2233
      7Porąbka2231
      8Czechowice-Dz. II2227
      9Bystra (k. Bielska)2223
      10Godziszka2223
      11Kobiernice2222
      12Kaniów2222
      13Mazańcowice2221
      14Rybarzowice2219
      A Klasa Skoczów
      POZDrużynaMPKT
      1Puńców2362
      2Skoczów II2355
      3Ochaby2345
      4Kończyce W.2341
      5Kończyce M.2338
      6Bąków2334
      7Pogwizdów2332
      8Pielgrzymowice2331
      9Goleszów2330
      10Strumień2326
      11Brenna2320
      12Pogórze2317
      13Dębowiec2317
      14Kaczyce2311
      A Klasa Żywiec
      POZDrużynaMPKT
      1Milówka2252
      2Łękawica2149
      3Rajcza2146
      4Gilowice2138
      5Czernichów2136
      6Sopotnia2231
      7Soła Ż.2231
      8Lipowa2130
      9Radziechowy II2230
      10Jeleśnia2226
      11Ujsoły2124
      12Pewel Śl.2224
      13Rychwałd2318
      14Przyborów230
      B Klasa Bielsko
      POZDrużynaMPKT
      1Rekord II2052
      2Bronów2146
      3Hecznarowice2046
      4Międzybrodzie2139
      5Jaworze II2032
      6Bujaków2031
      7Grodziec2031
      8Kozy2030
      9Ligota2025
      10Zabrzeg2117
      11Kalna 2016
      12Łodygowice2010
      13Wilkowice II216
      B Klasa Skoczów
      POZDrużynaMPKT
      11909 Piast1957
      2Zabłocie1943
      3Wielkie II1940
      4Istebna1937
      5Pierściec1936
      6Iskrzyczyn1928
      7Nierodzim1927
      8Górki W.1922
      9Hażlach1918
      10Rudnik1916
      11Golasowice199
      12Brzezówka193
      B Klasa Żywiec
      POZDrużynaMPKT
      1Węgierska G.1540
      2Babia Góra1535
      3Pewel M.1527
      4Juszczyna1523
      5Zarzecze1522
      6Trzebinia1522
      7Korbielów1518
      8Słotwina1511
      9Kocierz159
      10Bystra (k. Żywca)158