Pewel wciąż walczy

Nie rezygnuje z awansu zespół Pewli Małej, podopieczni trenera Mrózka pewnie pokonali u siebie rywali z Zarzecza, nie tracąc żadnej bramki.

B Żywiec
Dodany przez: Artur Steczkiewicz, dnia: 07.05.2017 21:24
Zmodyfikowany przez: Krzysztof Golec, dnia: 07.05.2017 21:29
LKS Pewel MałaLKS Jezioro Żywieckie Zarzecze
3:0
(1:0)
Trenerzy:
Krzysztof MrózekSzymon Gąsiorek
Strzelcy bramek:
  • 1:0
  • 2:0
  • 3:0
  •  
  •  
  •  
Żółte kartki:
Czerwone kartki:
    Skład sędziowski:
    • Sędzia główny Szymon Łoboziak
    • Sędzia liniowy Witold Moroń
    • Sędzia liniowy Artur Kasoń
    Ilość widzów: 40
    Ocena poziomu meczu: Nie oddano jeszcze żadnego głosu w tej sondzie
    Oceń: 1 2 3 4 5
    Ocena pracy sędziego: Nie oddano jeszcze żadnego głosu w tej sondzie
    Oceń: 1 2 3 4 5

    Komentarze

    Wasze komentarze

    IV Liga Śląska
    POZDrużynaMPKT
    1Bełk3170
    2Czaniec3161
    3TSP II3159
    4Radziechowy3058
    5Lędziny3155
    6Jasienica3151
    7Racibórz3147
    8Ornontowice3145
    9Skoczów3145
    10Łaziska Grn.3144
    11Jaworzno3144
    12Concordia3141
    13Landek3141
    14Wilcza3039
    15Pszczyna3132
    16Ruptawa3123
    17Mokre3119
    18Suszec317
    Okręgówka
    POZDrużynaMPKT
    1Ustroń2565
    2Wisła2560
    3Góral2648
    4Czechowice-Dz.2647
    5Bestwina2546
    6Żabnica2640
    7Dankowice2540
    8Koszarawa Ż.2636
    9Chybie2636
    10Drogomyśl2636
    11Wilkowice2630
    12Pruchna2527
    13Zebrzydowice2619
    14Pietrzykowice2518
    15Leśna2618
    16Cisiec269
    A Klasa Bielsko
    POZDrużynaMPKT
    1Jaworze2154
    2Bestwinka2138
    3Pisarzowice2238
    4Wapienica2235
    5Międzyrzecze2234
    6Buczkowice2233
    7Porąbka2130
    8Czechowice-Dz. II2127
    9Kobiernice2122
    10Kaniów2122
    11Bystra (k. Bielska)2120
    12Mazańcowice2120
    13Godziszka2120
    14Rybarzowice2119
    A Klasa Skoczów
    POZDrużynaMPKT
    1Puńców2362
    2Skoczów II2355
    3Ochaby2345
    4Kończyce W.2341
    5Kończyce M.2235
    6Bąków2334
    7Pogwizdów2232
    8Pielgrzymowice2331
    9Goleszów2330
    10Strumień2326
    11Brenna2320
    12Pogórze2317
    13Dębowiec2317
    14Kaczyce2311
    A Klasa Żywiec
    POZDrużynaMPKT
    1Milówka2252
    2Łękawica2046
    3Rajcza2146
    4Gilowice2138
    5Czernichów2136
    6Sopotnia2231
    7Lipowa2130
    8Radziechowy II2130
    9Soła Ż.2128
    10Jeleśnia2226
    11Ujsoły2124
    12Pewel Śl.2124
    13Rychwałd2318
    14Przyborów230
    B Klasa Bielsko
    POZDrużynaMPKT
    1Rekord II1949
    2Hecznarowice2046
    3Bronów2043
    4Międzybrodzie2139
    5Jaworze II2032
    6Grodziec1931
    7Kozy2030
    8Bujaków1928
    9Ligota1925
    10Zabrzeg2117
    11Kalna 2016
    12Łodygowice1910
    13Wilkowice II216
    B Klasa Skoczów
    POZDrużynaMPKT
    11909 Piast1854
    2Zabłocie1840
    3Istebna1837
    4Wielkie II1837
    5Pierściec1833
    6Nierodzim1827
    7Iskrzyczyn1825
    8Górki W.1822
    9Hażlach1818
    10Rudnik1816
    11Golasowice189
    12Brzezówka180
    B Klasa Żywiec
    POZDrużynaMPKT
    1Węgierska G.1440
    2Babia Góra1432
    3Pewel M.1427
    4Juszczyna1523
    5Zarzecze1522
    6Trzebinia1522
    7Korbielów1415
    8Słotwina1511
    9Kocierz149
    10Bystra (k. Żywca)145