Pruchnej ważny komplet

Spotkanie w Pruchnej było bardzo ważnym sprawdzianem dla obu zespołów. Goście są coraz bliżej A Klasy, Pruchna, by nie podzielić losu gości, musi zdobywać kolejne punkty.

Przez wiele minut obie drużyny próbowały napocząć wynik meczu, jednak bez większych sukcesów. Dopiero w 59 minucie gry prawą stroną urwał się Paweł Pańta, po czym mocnym dośodkowaniem po ziemi obsłużył Marcina Wysińskiego, któremu nie zostało nic innego, jak uderzeniem lewą nogą z okolic 11 metra dać swojej drużynie prowadzenie. Bramka okazała się jedyną, a co za tym idzie, komplet punktów pozostał w rękach drużyny z Pruchnej.

Podopieczni trenera Bednarka awansowali na miejsce dwunaste, Maksymilian wciąż pozostaje ostatni.

Okręgówka
Dodany przez: Artur Steczkiewicz, dnia: 07.05.2017 21:09
Zmodyfikowany przez: Krzysztof Golec, dnia: 07.05.2017 21:24
LKS 99 PruchnaUKS Maksymilian Cisiec
1:0
(0:0)
Trenerzy:
Marcin BednarekSzymon Stawowy
Strzelcy bramek:
  • 1:0
  •  
Żółte kartki:
    Skład sędziowski:
    • Sędzia główny Marcin Jakowenko
    • Sędzia liniowy Piotr Szypuła
    • Sędzia liniowy Adam Szczepański
    Ilość widzów: 150
    Ocena poziomu meczu: 3.6 (ilość oddanych głosów: 5)
    Oceń: 1 2 3 4 5
    Ocena pracy sędziego: 4.22 (ilość oddanych głosów: 9)
    Oceń: 1 2 3 4 5

    Komentarze

    Wasze komentarze

    szymon rekordzista :)
    smok
    Dodany: 08.05.2017 07:53
    Zatwierdzony: 14.05.2017 23:17
    Wygrywać wygrywać Pruchna bo wy też jeszcze nie pewni.
    buli
    Dodany: 07.05.2017 21:50
    Zatwierdzony: 14.05.2017 23:17
    IV Liga Śląska
    POZDrużynaMPKT
    1Bełk3170
    2Czaniec3161
    3TSP II3159
    4Radziechowy3058
    5Lędziny3155
    6Jasienica3151
    7Racibórz3147
    8Ornontowice3145
    9Skoczów3145
    10Łaziska Grn.3144
    11Jaworzno3144
    12Concordia3141
    13Landek3141
    14Wilcza3039
    15Pszczyna3132
    16Ruptawa3123
    17Mokre3119
    18Suszec317
    Okręgówka
    POZDrużynaMPKT
    1Ustroń2666
    2Wisła2663
    3Bestwina2649
    4Góral2648
    5Czechowice-Dz.2647
    6Dankowice2641
    7Żabnica2640
    8Koszarawa Ż.2636
    9Chybie2636
    10Drogomyśl2636
    11Wilkowice2630
    12Pruchna2627
    13Zebrzydowice2619
    14Pietrzykowice2618
    15Leśna2618
    16Cisiec269
    A Klasa Bielsko
    POZDrużynaMPKT
    1Jaworze2257
    2Bestwinka2241
    3Pisarzowice2238
    4Wapienica2235
    5Międzyrzecze2234
    6Buczkowice2233
    7Porąbka2231
    8Czechowice-Dz. II2227
    9Bystra (k. Bielska)2223
    10Godziszka2223
    11Kobiernice2222
    12Kaniów2222
    13Mazańcowice2221
    14Rybarzowice2219
    A Klasa Skoczów
    POZDrużynaMPKT
    1Puńców2362
    2Skoczów II2355
    3Ochaby2345
    4Kończyce W.2341
    5Kończyce M.2338
    6Bąków2334
    7Pogwizdów2332
    8Pielgrzymowice2331
    9Goleszów2330
    10Strumień2326
    11Brenna2320
    12Pogórze2317
    13Dębowiec2317
    14Kaczyce2311
    A Klasa Żywiec
    POZDrużynaMPKT
    1Milówka2252
    2Łękawica2149
    3Rajcza2146
    4Gilowice2138
    5Czernichów2136
    6Sopotnia2231
    7Soła Ż.2231
    8Lipowa2130
    9Radziechowy II2230
    10Jeleśnia2226
    11Ujsoły2124
    12Pewel Śl.2224
    13Rychwałd2318
    14Przyborów230
    B Klasa Bielsko
    POZDrużynaMPKT
    1Rekord II2052
    2Bronów2146
    3Hecznarowice2046
    4Międzybrodzie2139
    5Jaworze II2032
    6Bujaków2031
    7Grodziec2031
    8Kozy2030
    9Ligota2025
    10Zabrzeg2117
    11Kalna 2016
    12Łodygowice2010
    13Wilkowice II216
    B Klasa Skoczów
    POZDrużynaMPKT
    11909 Piast1957
    2Zabłocie1943
    3Wielkie II1940
    4Istebna1937
    5Pierściec1936
    6Iskrzyczyn1928
    7Nierodzim1927
    8Górki W.1922
    9Hażlach1918
    10Rudnik1916
    11Golasowice199
    12Brzezówka193
    B Klasa Żywiec
    POZDrużynaMPKT
    1Węgierska G.1540
    2Babia Góra1535
    3Pewel M.1527
    4Juszczyna1523
    5Zarzecze1522
    6Trzebinia1522
    7Korbielów1518
    8Słotwina1511
    9Kocierz159
    10Bystra (k. Żywca)158