Bory wciąż walczą

Faworytami spotkania w Zebrzydowicach byli gospodarze, goście jednak nie zamierzają oddawać miejsca w lidze okręgowej bez walki i po raz kolejny zaskoczyli, inkasując wyjazdowy komplet oczek.

W pierwszej połowie żadna ze stron nie znalazła sposobu na defensywę rywala, drugą lepiej rozpoczęli goście. W 52 minucie Walaka z 11 metra pokonał Michał Motyka, ten sam zawodnik uderzeniem z dystansu, w 68 minucie, podwyższył prowadzenie, a w końcówce nieszczęśliwie w swoim polu karnym interweniował Dominik Szrajner, ustalając wynik spotkania na 2:1 dla swojego zespołu.

Pietrzykowice są czternaste, mając tyle samo punktów co Pruchna. Spójnia jest dwunasta.

Okręgówka
Dodany przez: Artur Steczkiewicz, dnia: 06.05.2017 20:49
Zmodyfikowany przez: Krzysztof Golec, dnia: 06.05.2017 22:14
KKS Spójnia ZebrzydowiceLKS Bory Pietrzykowice
1:2
(0:0)
Trenerzy:
Michał Kurzeja (do 31.11.2016 r. Grzegorz Łukasik, do 10.08.2016 r. Dariusz Owczarczyk)Tomasz Fijak
Strzelcy bramek:
  • 0:1
  • 0:2
  • 1:2
Żółte kartki:
Skład sędziowski:
  • Sędzia główny Piotr Katana
  • Sędzia liniowy Wojciech Ogiegło
  • Sędzia liniowy Dawid Wehsoly
Ilość widzów: 180
Ocena poziomu meczu: 3.5 (ilość oddanych głosów: 10)
Oceń: 1 2 3 4 5
Ocena pracy sędziego: 4.6 (ilość oddanych głosów: 10)
Oceń: 1 2 3 4 5

Komentarze

Wasze komentarze

Po strzeleniu pierwszej bramki - słychać było "Bory, Bory" Ci kibice z Pietrzykowic - cicho byli do tej pory.
traf
Dodany: 07.05.2017 15:09
Zatwierdzony: 14.05.2017 23:17
IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Bełk3170
2Czaniec3161
3TSP II3159
4Radziechowy3058
5Lędziny3155
6Jasienica3151
7Racibórz3147
8Ornontowice3145
9Skoczów3145
10Łaziska Grn.3144
11Jaworzno3144
12Concordia3141
13Landek3141
14Wilcza3039
15Pszczyna3132
16Ruptawa3123
17Mokre3119
18Suszec317
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Ustroń2666
2Wisła2663
3Bestwina2649
4Góral2648
5Czechowice-Dz.2647
6Dankowice2641
7Żabnica2640
8Koszarawa Ż.2636
9Chybie2636
10Drogomyśl2636
11Wilkowice2630
12Pruchna2627
13Zebrzydowice2619
14Pietrzykowice2618
15Leśna2618
16Cisiec269
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Jaworze2257
2Bestwinka2241
3Pisarzowice2238
4Wapienica2235
5Międzyrzecze2234
6Buczkowice2233
7Porąbka2231
8Czechowice-Dz. II2227
9Bystra (k. Bielska)2223
10Godziszka2223
11Kobiernice2222
12Kaniów2222
13Mazańcowice2221
14Rybarzowice2219
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Puńców2362
2Skoczów II2355
3Ochaby2345
4Kończyce W.2341
5Kończyce M.2338
6Bąków2334
7Pogwizdów2332
8Pielgrzymowice2331
9Goleszów2330
10Strumień2326
11Brenna2320
12Pogórze2317
13Dębowiec2317
14Kaczyce2311
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Milówka2252
2Łękawica2149
3Rajcza2146
4Gilowice2138
5Czernichów2136
6Sopotnia2231
7Soła Ż.2231
8Lipowa2130
9Radziechowy II2230
10Jeleśnia2226
11Ujsoły2124
12Pewel Śl.2224
13Rychwałd2318
14Przyborów230
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Rekord II2052
2Bronów2146
3Hecznarowice2046
4Międzybrodzie2139
5Jaworze II2032
6Bujaków2031
7Grodziec2031
8Kozy2030
9Ligota2025
10Zabrzeg2117
11Kalna 2016
12Łodygowice2010
13Wilkowice II216
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
11909 Piast1957
2Zabłocie1943
3Wielkie II1940
4Istebna1937
5Pierściec1936
6Iskrzyczyn1928
7Nierodzim1927
8Górki W.1922
9Hażlach1918
10Rudnik1916
11Golasowice199
12Brzezówka193
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Węgierska G.1540
2Babia Góra1535
3Pewel M.1527
4Juszczyna1523
5Zarzecze1522
6Trzebinia1522
7Korbielów1518
8Słotwina1511
9Kocierz159
10Bystra (k. Żywca)158