Bory wciąż walczą

Faworytami spotkania w Zebrzydowicach byli gospodarze, goście jednak nie zamierzają oddawać miejsca w lidze okręgowej bez walki i po raz kolejny zaskoczyli, inkasując wyjazdowy komplet oczek.

W pierwszej połowie żadna ze stron nie znalazła sposobu na defensywę rywala, drugą lepiej rozpoczęli goście. W 52 minucie Walaka z 11 metra pokonał Michał Motyka, ten sam zawodnik uderzeniem z dystansu, w 68 minucie, podwyższył prowadzenie, a w końcówce nieszczęśliwie w swoim polu karnym interweniował Dominik Szrajner, ustalając wynik spotkania na 2:1 dla swojego zespołu.

Pietrzykowice są czternaste, mając tyle samo punktów co Pruchna. Spójnia jest dwunasta.