Orzeł lepszy od Promyka

W Golasowicach miejscowy Promyk mierzył się z Zabłociem. Lepsi okazali się gracze wicelidera i punkty pojechały w komplecie do Zabłocia.

Materiał wideo zrealizowany przez juraaa666

B SkoczówWideo
Dodany przez: Artur Steczkiewicz, dnia: 17.04.2017 19:43
Zmodyfikowany przez: Krzysztof Golec, dnia: 21.04.2017 18:51
MKS Promyk GolasowiceLKS Orzeł Zabłocie
0:2
(0:1)
Trenerzy:
Tadeusz BednarczykTomasz Wróbel
Strzelcy bramek:
  •  
  •  
  • 0:1
  • 0:2
Żółte kartki:
Skład sędziowski:
  • Sędzia główny Adam Krzempek
  • Sędzia liniowy Klaudiusz Pietroszek
  • Sędzia liniowy Jacek Przybyła
Ilość widzów: 50
Ocena poziomu meczu: 3.4 (ilość oddanych głosów: 5)
Oceń: 1 2 3 4 5
Ocena pracy sędziego: 1.9 (ilość oddanych głosów: 10)
Oceń: 1 2 3 4 5

Filmy

Komentarze

Wasze komentarze

Beznadziejny sędzia, w ogole nie panował nad sytuacja na boisku. Bramkarz gospodarzy grał od 1 minuty na czas i to już wręcz ordynarnie, a mimo wielu słusznych pretensji ze strony graczy drużyny przeciwnej i kibiców nic z tym nie zrobił.. dramat.. juz nie mówiąć o tym, że nie miał nawet zegarka ze stoperem tylko zwykły...
Twoj tatko
Dodany: 18.04.2017 15:44
Zatwierdzony: 14.05.2017 23:15
Krzempek dej juz se spokój z sędziowaniem prosze Cie.. na to sie nie da patrzec co ty odpierda....
obserwator najlepszy
Dodany: 18.04.2017 00:30
Zatwierdzony: 14.05.2017 23:15
IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Bełk3067
2TSP II3059
3Czaniec3058
4Radziechowy2957
5Lędziny3055
6Jasienica3051
7Skoczów3045
8Racibórz3044
9Łaziska Grn.3043
10Ornontowice3042
11Concordia3041
12Jaworzno3041
13Wilcza2939
14Landek3038
15Pszczyna3029
16Ruptawa3023
17Mokre3016
18Suszec307
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Ustroń2565
2Wisła2560
3Bestwina2546
4Góral2545
5Czechowice-Dz.2544
6Żabnica2540
7Dankowice2540
8Koszarawa Ż.2536
9Chybie2533
10Drogomyśl2533
11Pruchna2527
12Wilkowice2527
13Zebrzydowice2519
14Pietrzykowice2518
15Leśna2518
16Cisiec259
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Jaworze2154
2Bestwinka2138
3Pisarzowice2137
4Buczkowice2133
5Międzyrzecze2133
6Wapienica2132
7Porąbka2130
8Czechowice-Dz. II2127
9Kobiernice2122
10Kaniów2122
11Bystra (k. Bielska)2120
12Mazańcowice2120
13Godziszka2120
14Rybarzowice2119
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Puńców2259
2Skoczów II2252
3Ochaby2242
4Kończyce W.2240
5Kończyce M.2235
6Pogwizdów2232
7Pielgrzymowice2231
8Bąków2231
9Goleszów2227
10Strumień2226
11Brenna2220
12Dębowiec2217
13Pogórze2216
14Kaczyce2211
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Milówka2149
2Łękawica2046
3Rajcza2043
4Gilowice2038
5Czernichów2036
6Sopotnia2131
7Radziechowy II2130
8Soła Ż.2128
9Lipowa2027
10Jeleśnia2126
11Ujsoły2024
12Pewel Śl.2124
13Rychwałd2218
14Przyborów220
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Rekord II1949
2Bronów2043
3Hecznarowice1943
4Międzybrodzie2036
5Jaworze II1932
6Grodziec1931
7Kozy2030
8Bujaków1928
9Ligota1925
10Zabrzeg2017
11Kalna 1916
12Łodygowice1910
13Wilkowice II206
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
11909 Piast1854
2Zabłocie1840
3Istebna1837
4Wielkie II1837
5Pierściec1833
6Nierodzim1827
7Iskrzyczyn1825
8Górki W.1822
9Hażlach1818
10Rudnik1816
11Golasowice189
12Brzezówka180
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Węgierska G.1440
2Babia Góra1432
3Pewel M.1427
4Zarzecze1422
5Juszczyna1420
6Trzebinia1419
7Korbielów1415
8Słotwina1411
9Kocierz149
10Bystra (k. Żywca)145