Trzebinia nie sprostała liderowi

Pierwsi z bramki cieszyli się goście, drugą bramkę również zdobyli oni, jednak pomimo tego na tablicy wyników brzmiał wynik remisowy. W drugiej części meczu liderujący Metal przypieczętował zdobycie kompletu oczek.

B Żywiec
Dodany przez: Artur Steczkiewicz, dnia: 15.04.2017 23:09
Zmodyfikowany przez: Krzysztof Golec, dnia: 16.04.2017 00:43
TS Metal Węgierska GórkaLKS Grapa Trzebinia
3:1
(1:1)
Trenerzy:
Robert SołtysekPiotr Hankus
Strzelcy bramek:
  • 0:1
  • 1:1
  • 2:1
  • 3:1
Żółte kartki:
    Niewykorzystane rzuty karne:
      Skład sędziowski:
      • Sędzia główny Krzysztof Ćwikła
      • Sędzia liniowy Józef Wróbel
      • Sędzia liniowy Andrzej Solarz
      Ilość widzów: 100
      Ocena poziomu meczu: 2.67 (ilość oddanych głosów: 3)
      Oceń: 1 2 3 4 5
      Ocena pracy sędziego: 2 (ilość oddanych głosów: 4)
      Oceń: 1 2 3 4 5

      Komentarze

      Wasze komentarze

      IV Liga Śląska
      POZDrużynaMPKT
      1Bełk3475
      2Radziechowy3470
      3Czaniec3463
      4TSP II3461
      5Lędziny3458
      6Jasienica3455
      7Łaziska Grn.3453
      8Racibórz3453
      9Ornontowice3451
      10Skoczów3449
      11Wilcza3448
      12Jaworzno3447
      13Concordia3446
      14Landek3445
      15Pszczyna3435
      16Ruptawa3423
      17Mokre3420
      18Suszec347
      Okręgówka
      POZDrużynaMPKT
      1Ustroń3078
      2Wisła3073
      3Góral3056
      4Czechowice-Dz.3056
      5Bestwina3055
      6Żabnica3046
      7Dankowice3044
      8Chybie3043
      9Koszarawa Ż.3040
      10Drogomyśl3040
      11Wilkowice3036
      12Pruchna3033
      13Leśna3024
      14Zebrzydowice3022
      15Pietrzykowice3021
      16Cisiec309
      A Klasa Bielsko
      POZDrużynaMPKT
      1Jaworze2667
      2Bestwinka2653
      3Pisarzowice2648
      4Międzyrzecze2644
      5Wapienica2638
      6Buczkowice2636
      7Porąbka2632
      8Kobiernice2631
      9Czechowice-Dz. II2631
      10Bystra (k. Bielska)2629
      11Kaniów2625
      12Mazańcowice2625
      13Godziszka2625
      14Rybarzowice2622
      A Klasa Skoczów
      POZDrużynaMPKT
      1Puńców2671
      2Skoczów II2659
      3Ochaby2648
      4Kończyce W.2643
      5Kończyce M.2642
      6Pogwizdów2641
      7Bąków2637
      8Goleszów2636
      9Pielgrzymowice2636
      10Strumień2629
      11Brenna2623
      12Kaczyce2620
      13Pogórze2617
      14Dębowiec2617
      A Klasa Żywiec
      POZDrużynaMPKT
      1Łękawica2559
      2Milówka2659
      3Rajcza2556
      4Czernichów2541
      5Gilowice2539
      6Sopotnia2637
      7Lipowa2637
      8Soła Ż.2637
      9Radziechowy II2536
      10Ujsoły2534
      11Jeleśnia2529
      12Pewel Śl.2527
      13Rychwałd2618
      14Przyborów260
      B Klasa Bielsko
      POZDrużynaMPKT
      1Rekord II2464
      2Hecznarowice2456
      3Bronów2453
      4Międzybrodzie2445
      5Jaworze II2440
      6Grodziec2337
      7Bujaków2433
      8Kozy2433
      9Ligota2430
      10Zabrzeg2420
      11Kalna 2416
      12Łodygowice2413
      13Wilkowice II236
      B Klasa Skoczów
      POZDrużynaMPKT
      11909 Piast2266
      2Zabłocie2249
      3Istebna2243
      4Wielkie II2240
      5Pierściec2239
      6Iskrzyczyn2234
      7Nierodzim2231
      8Górki W.2228
      9Hażlach2224
      10Rudnik2217
      11Golasowice2215
      12Brzezówka223
      B Klasa Żywiec
      POZDrużynaMPKT
      1Węgierska G.1847
      2Babia Góra1844
      3Pewel M.1830
      4Juszczyna1828
      5Trzebinia1826
      6Zarzecze1825
      7Korbielów1822
      8Bystra (k. Żywca)1815
      9Słotwina1811
      10Kocierz189