Orła remis z Zamkiem

W Kozach miejscowy Orzeł podejmował rywali z Grodźca i po meczu walki wywalczył w nim jeden punkt. Wpierw prowadzenie dał miejscowym Łukasz Duźniak, a jeszcze przed przerwą do remisu doprowadził Michał Jarco.

B Bielsko
Dodany przez: Artur Steczkiewicz, dnia: 26.03.2017 23:48
Zmodyfikowany przez: Krzysztof Golec, dnia: 27.03.2017 00:04
LKS Orzeł KozyLKS Zamek Grodziec
1:1
(1:1)
Trenerzy:
Jarosław KrystianMaciej Skrzyżala
Strzelcy bramek:
  • 1:0
  • 1:1
Żółte kartki:
Czerwone kartki:
    Skład sędziowski:
    • Sędzia główny Jacek Przybyła
    • Sędzia liniowy Krzysztof Gandzel
    • Sędzia liniowy Sebastian Hojbach
    Ilość widzów: 100
    Ocena poziomu meczu: Nie oddano jeszcze żadnego głosu w tej sondzie
    Oceń: 1 2 3 4 5
    Ocena pracy sędziego: Nie oddano jeszcze żadnego głosu w tej sondzie
    Oceń: 1 2 3 4 5

    Tabela dla sezonu 2016/2017

    LP Nazwa Klubu M PKT B W R P
    1TS 1909 Piast Cieszyn2266107:172200
    2LKS Orzeł Zabłocie224960:371615
    3KP Trójwieś Istebna224372:361417
    4LKS Błyskawica Kończyce Wielkie II224060:511318
    5LKS Błękitni Pierściec223966:531309
    6LKS Iskra Iskrzyczyn223460:451048
    7KS Nierodzim Ustroń223142:5110111
    8LKS Spójnia Górki Wielkie222870:589112
    9LKS Victoria Hażlach222441:617312
    10LKS Rudnik221717:585215
    11MKS Promyk Golasowice221522:655017
    12KS Brzezówka22320:1051021

    Komentarze

    Wasze komentarze

    IV Liga Śląska
    POZDrużynaMPKT
    1Wodzisław615
    2Gaszowice612
    3Wilcza612
    4Bełk611
    5Czaniec611
    6Landek610
    7Radziechowy610
    8Bytom610
    9Jasienica69
    10Skoczów67
    11Ustroń65
    12Racibórz65
    13Goczałkowice65
    14Tychy II64
    15TSP II64
    16Lędziny64
    B Klasa Bielsko
    POZDrużynaMPKT
    1Jaworze II513
    2Ligota512
    3Międzybrodzie410
    4Kozy410
    5Bronów49
    6Wilamowice58
    7Zabrzeg46
    8Rybarzowice56
    9Grodziec56
    10Bujaków51
    11Kalna 50
    12Łodygowice50
    B Klasa Skoczów
    POZDrużynaMPKT
    1Pogórze512
    2Górki W.410
    3Istebna39
    4Pierściec58
    5Iskrzyczyn47
    6Wielkie II34
    7Rudnik41
    8Nierodzim20
    9Golasowice30
    10Hażlach30