W Zabrzegu na remis

Wpierw prowadzenie po bramce samobójczej Podkańskiego objęli goście, gospodarze nie poddawali się i po dwoch kolejno zdobywanych bramkach wyszli na prowadzenie. Remis drużynie z Bronowa uratował Bartłomiej Świerkot.

B Bielsko
Dodany przez: Artur Steczkiewicz, dnia: 26.03.2017 23:46
Zmodyfikowany przez: Artur Steczkiewicz, dnia: 27.03.2017 11:27
LKS Sokół ZabrzegUKS Rotuz Bronów
2:2
(1:1)
Trenerzy:
Dariusz MalcharJarosław Krystian
Strzelcy bramek:
  • 0:1
  • 1:1
  • 2:1
  • 2:2
Żółte kartki:
    Skład sędziowski:
    • Sędzia główny Piotr Katana
    • Sędzia liniowy Henryk Magiera
    • Sędzia liniowy Michał Zarębski
    Ilość widzów: 50
    Ocena poziomu meczu: 3 (ilość oddanych głosów: 2)
    Oceń: 1 2 3 4 5
    Ocena pracy sędziego: 5 (ilość oddanych głosów: 2)
    Oceń: 1 2 3 4 5

    Komentarze

    Wasze komentarze

    To Zabrzeg wygrywał 2-1 !!!
    Kibic
    Dodany: 27.03.2017 11:17
    Zatwierdzony: 27.03.2017 11:23
    IV Liga Śląska
    POZDrużynaMPKT
    1Bełk3170
    2Czaniec3161
    3TSP II3159
    4Radziechowy3058
    5Lędziny3155
    6Jasienica3151
    7Racibórz3147
    8Ornontowice3145
    9Skoczów3145
    10Łaziska Grn.3144
    11Jaworzno3144
    12Concordia3141
    13Landek3141
    14Wilcza3039
    15Pszczyna3132
    16Ruptawa3123
    17Mokre3119
    18Suszec317
    Okręgówka
    POZDrużynaMPKT
    1Ustroń2565
    2Wisła2560
    3Góral2648
    4Czechowice-Dz.2647
    5Bestwina2546
    6Żabnica2640
    7Dankowice2540
    8Koszarawa Ż.2636
    9Chybie2636
    10Drogomyśl2636
    11Wilkowice2630
    12Pruchna2527
    13Zebrzydowice2619
    14Pietrzykowice2518
    15Leśna2618
    16Cisiec269
    A Klasa Bielsko
    POZDrużynaMPKT
    1Jaworze2154
    2Bestwinka2138
    3Pisarzowice2238
    4Wapienica2235
    5Międzyrzecze2234
    6Buczkowice2233
    7Porąbka2130
    8Czechowice-Dz. II2127
    9Kobiernice2122
    10Kaniów2122
    11Bystra (k. Bielska)2120
    12Mazańcowice2120
    13Godziszka2120
    14Rybarzowice2119
    A Klasa Skoczów
    POZDrużynaMPKT
    1Puńców2362
    2Skoczów II2355
    3Ochaby2345
    4Kończyce W.2341
    5Kończyce M.2235
    6Bąków2334
    7Pogwizdów2232
    8Pielgrzymowice2331
    9Goleszów2330
    10Strumień2326
    11Brenna2320
    12Pogórze2317
    13Dębowiec2317
    14Kaczyce2311
    A Klasa Żywiec
    POZDrużynaMPKT
    1Milówka2252
    2Łękawica2046
    3Rajcza2146
    4Gilowice2138
    5Czernichów2136
    6Sopotnia2231
    7Lipowa2130
    8Radziechowy II2130
    9Soła Ż.2128
    10Jeleśnia2226
    11Ujsoły2124
    12Pewel Śl.2124
    13Rychwałd2318
    14Przyborów230
    B Klasa Bielsko
    POZDrużynaMPKT
    1Rekord II1949
    2Hecznarowice2046
    3Bronów2043
    4Międzybrodzie2139
    5Jaworze II2032
    6Grodziec1931
    7Kozy2030
    8Bujaków1928
    9Ligota1925
    10Zabrzeg2117
    11Kalna 2016
    12Łodygowice1910
    13Wilkowice II216
    B Klasa Skoczów
    POZDrużynaMPKT
    11909 Piast1854
    2Zabłocie1840
    3Istebna1837
    4Wielkie II1837
    5Pierściec1833
    6Nierodzim1827
    7Iskrzyczyn1825
    8Górki W.1822
    9Hażlach1818
    10Rudnik1816
    11Golasowice189
    12Brzezówka180
    B Klasa Żywiec
    POZDrużynaMPKT
    1Węgierska G.1440
    2Babia Góra1432
    3Pewel M.1427
    4Juszczyna1523
    5Zarzecze1522
    6Trzebinia1522
    7Korbielów1415
    8Słotwina1511
    9Kocierz149
    10Bystra (k. Żywca)145