BOZPNŚlZPNPodokręg SkoczówPodokręg BielskoPodokręg ŻywiecLigi amatorskieMłodzież
Urodziny obchodzą:
Współpracujemy z:
5 Liga Bielsko Biała
Bielsko.Biala.pl
Codzienna
ox.pl
RegionalnaPilka
SilesianSport
Jasienica24
HIstoria Sportu

Liga Okręgowa (BOZPN) - sezon 2015/2016

LP Nazwa Klubu M PKT B W R P
1KP Beskid Skoczów245453:181590
2LKS Pasjonat Dankowice245169:361563
3WSS Wisła244569:321437
4Góral Żywiec244542:281365
5KS Kuźnia Ustroń243934:211095
6TS Koszarawa Żywiec243532:30987
7MRKS Czechowice-Dziedzice243441:40978
8LKS Bestwina243330:3110311
9LKS 99 Pruchna243236:379510
10KKS Spójnia Zebrzydowice243147:5710113
11LKS Świt Cięcina243129:4110113
12RKS Cukrownik Chybie242841:447710
13LKS Metal WG - Skałka Żabnica242631:376810
14LKS Leśna242433:476612
15KS Soła Kobiernice241223:662616
16UKS Maksymilian Cisiec241124:692517

Inne sezony:

Terminarz spotkań:

1 kolejka
08.08Góral Żywiec1:2
(0:0)
UKS Maksymilian Cisiec17:00
08.08MRKS Czechowice-Dziedzice0:2
(0:1)
LKS Bestwina17:00
Spotkanie przerwane w 65 minucie na 15 minut w związku z kontuzją gracza Bestwiny.
08.08WSS Wisła1:2
(0:2)
KP Beskid Skoczów17:00
09.08LKS Metal WG - Skałka Żabnica1:0
(0:0)
TS Koszarawa Żywiec14:00
09.08LKS Leśna1:2
(1:0)
LKS Świt Cięcina15:00
09.08LKS 99 Pruchna0:1
(0:1)
KS Kuźnia Ustroń16:00
09.08KS Soła Kobiernice1:1
(1:1)
LKS Pasjonat Dankowice17:00
09.08KKS Spójnia Zebrzydowice2:4
(0:1)
RKS Cukrownik Chybie17:00
2 kolejka
15.08KP Beskid Skoczów2:2
(1:2)
KS Kuźnia Ustroń17:00
15.08RKS Cukrownik Chybie1:2
(0:0)
LKS 99 Pruchna17:00
15.08LKS Bestwina2:0
(1:0)
KKS Spójnia Zebrzydowice17:00
15.08TS Koszarawa Żywiec2:2
(1:1)
Góral Żywiec17:00
15.08WSS Wisła4:1
(0:1)
KS Soła Kobiernice17:00
Spotkanie opóźnione ok. 20 minut ze względu na przechodzącą burzę.
15.08LKS Pasjonat Dankowice6:2
(3:0)
LKS Leśna17:00
15.08UKS Maksymilian Cisiec1:0
(0:0)
MRKS Czechowice-Dziedzice17:00
16.08LKS Świt Cięcina0:1
(0:0)
LKS Metal WG - Skałka Żabnica17:00
3 kolejka
22.08LKS Metal WG - Skałka Żabnica1:1
(0:0)
LKS Pasjonat Dankowice17:00
22.08Góral Żywiec3:0
(0:0)
LKS Świt Cięcina17:00
Na boisku 2:1, spotkanie zweryfikowane jako walkower na korzyść Górala, w zespole gości zabrakło pomiędzy 76, a 81 minutą zawodnika młodzieżowego.
22.08MRKS Czechowice-Dziedzice2:3
(1:0)
TS Koszarawa Żywiec17:00
22.08RKS Cukrownik Chybie3:0
(2:0)
KS Kuźnia Ustroń17:00
22.08KKS Spójnia Zebrzydowice5:1
(3:0)
UKS Maksymilian Cisiec17:00
23.08LKS Leśna1:3
(1:1)
WSS Wisła15:00
23.08LKS 99 Pruchna1:0
(1:0)
LKS Bestwina16:00
23.08KS Soła Kobiernice0:6
(0:4)
KP Beskid Skoczów17:00
4 kolejka
29.08KP Beskid Skoczów2:1
(1:1)
RKS Cukrownik Chybie17:00
29.08LKS Bestwina0:1
(0:1)
KS Kuźnia Ustroń17:00
29.08TS Koszarawa Żywiec2:2
(1:1)
KKS Spójnia Zebrzydowice17:00
Spotkanie rozpoczętę z 15 minutowym opóźnieniem spowodowanym spóźnieniem się Spójni.
29.08LKS Świt Cięcina1:1
(0:0)
MRKS Czechowice-Dziedzice17:00
29.08WSS Wisła0:2
(0:1)
LKS Metal WG - Skałka Żabnica17:00
30.08UKS Maksymilian Cisiec1:5
(0:2)
LKS 99 Pruchna16:00
30.08LKS Pasjonat Dankowice1:2
(1:1)
Góral Żywiec17:00
30.08KS Soła Kobiernice1:1
(1:0)
LKS Leśna17:00
5 kolejka
05.09LKS Metal WG - Skałka Żabnica0:0
(0:0)
KS Soła Kobiernice16:00
05.09Góral Żywiec0:4
(0:2)
WSS Wisła16:00
05.09MRKS Czechowice-Dziedzice0:1
(0:1)
LKS Pasjonat Dankowice16:00
05.09RKS Cukrownik Chybie0:1
(0:1)
LKS Bestwina16:00
05.09KKS Spójnia Zebrzydowice3:1
(2:0)
LKS Świt Cięcina16:00
06.09LKS Leśna1:3
(0:2)
KP Beskid Skoczów15:00
06.09UKS Maksymilian Cisiec0:4
(0:1)
KS Kuźnia Ustroń16:00
21.11LKS 99 Pruchna3:1
(0:1)
TS Koszarawa Żywiec13:00
W związku ze sparingiem Koszarawy z TS Wisła Kraków, spotkanie przełożone z dnia 06.09.
6 kolejka
12.09WSS Wisła7:2
(3:0)
MRKS Czechowice-Dziedzice11:00
12.09KP Beskid Skoczów2:1
(1:1)
LKS Bestwina16:00
12.09TS Koszarawa Żywiec0:1
(0:1)
KS Kuźnia Ustroń16:00
12.09LKS Świt Cięcina1:0
(0:0)
LKS 99 Pruchna16:00
13.09LKS Leśna3:1
(1:0)
LKS Metal WG - Skałka Żabnica15:00
13.09LKS Pasjonat Dankowice3:1
(2:0)
KKS Spójnia Zebrzydowice16:00
13.09KS Soła Kobiernice0:1
(0:0)
Góral Żywiec16:00
13.09UKS Maksymilian Cisiec1:1
(1:0)
RKS Cukrownik Chybie16:00
7 kolejka
19.09LKS Metal WG - Skałka Żabnica1:1
(1:1)
KP Beskid Skoczów16:00
19.09Góral Żywiec2:1
(1:0)
LKS Leśna16:00
19.09MRKS Czechowice-Dziedzice3:2
(1:2)
KS Soła Kobiernice16:00
19.09LKS Świt Cięcina0:4
(0:3)
KS Kuźnia Ustroń16:00
19.09RKS Cukrownik Chybie3:3
(2:1)
TS Koszarawa Żywiec16:00
19.09KKS Spójnia Zebrzydowice1:7
(0:4)
WSS Wisła16:00
19.09LKS Bestwina4:0
(3:0)
UKS Maksymilian Cisiec16:00
20.09LKS 99 Pruchna3:3
(3:1)
LKS Pasjonat Dankowice16:00
8 kolejka
26.09TS Koszarawa Żywiec2:0
(1:0)
LKS Bestwina16:00
Spotkanie przerwane w 36 minucie z powodu utraty przytomności przez zawodnika gospodarzy, wznownione po 15 minutach.
26.09LKS Świt Cięcina1:4
(1:2)
RKS Cukrownik Chybie16:00
26.09WSS Wisła5:1
(2:0)
LKS 99 Pruchna16:00
26.09KP Beskid Skoczów4:1
(2:1)
UKS Maksymilian Cisiec16:00
27.09LKS Leśna1:0
(0:0)
MRKS Czechowice-Dziedzice15:00
27.09LKS Metal WG - Skałka Żabnica1:2
(0:1)
Góral Żywiec16:00
27.09LKS Pasjonat Dankowice3:2
(3:1)
KS Kuźnia Ustroń16:00
27.09KS Soła Kobiernice2:4
(2:1)
KKS Spójnia Zebrzydowice16:00
9 kolejka
03.10WSS Wisła0:2
(0:1)
KS Kuźnia Ustroń15:00
03.10RKS Cukrownik Chybie1:1
(0:0)
LKS Pasjonat Dankowice15:00
03.10LKS Bestwina1:0
(1:0)
LKS Świt Cięcina15:00
03.10KKS Spójnia Zebrzydowice0:2
(0:0)
LKS Leśna15:00
04.10Góral Żywiec0:0
(0:0)
KP Beskid Skoczów15:00
04.10MRKS Czechowice-Dziedzice2:0
(0:0)
LKS Metal WG - Skałka Żabnica15:00
04.10LKS 99 Pruchna1:1
(0:0)
KS Soła Kobiernice15:00
04.10UKS Maksymilian Cisiec1:1
(1:0)
TS Koszarawa Żywiec15:00
10 kolejka
10.10KP Beskid Skoczów2:1
(1:1)
TS Koszarawa Żywiec15:00
10.10WSS Wisła4:1
(4:0)
RKS Cukrownik Chybie15:00
10.10LKS Metal WG - Skałka Żabnica2:1
(0:1)
KKS Spójnia Zebrzydowice15:00
10.10Góral Żywiec1:1
(1:0)
MRKS Czechowice-Dziedzice15:00
11.10LKS Pasjonat Dankowice4:0
(3:0)
LKS Bestwina15:00
11.10KS Soła Kobiernice0:1
(0:0)
KS Kuźnia Ustroń15:00
11.10LKS Leśna2:3
(1:1)
LKS 99 Pruchna15:00
11.10LKS Świt Cięcina5:1
(1:1)
UKS Maksymilian Cisiec15:00
11 kolejka
17.10RKS Cukrownik Chybie1:1
(0:1)
KS Soła Kobiernice15:00
17.10LKS Bestwina1:2
(0:2)
WSS Wisła15:00
17.10TS Koszarawa Żywiec1:0
(0:0)
LKS Świt Cięcina15:00
17.10KKS Spójnia Zebrzydowice1:2
(1:0)
Góral Żywiec15:00
18.10MRKS Czechowice-Dziedzice0:0
(0:0)
KP Beskid Skoczów15:00
18.10LKS Leśna1:4
(0:1)
KS Kuźnia Ustroń15:00
18.10LKS 99 Pruchna3:1
(2:0)
LKS Metal WG - Skałka Żabnica15:00
18.10UKS Maksymilian Cisiec6:7
(2:4)
LKS Pasjonat Dankowice15:00
12 kolejka
24.10KP Beskid Skoczów2:0
(2:0)
LKS Świt Cięcina15:00
24.10LKS Metal WG - Skałka Żabnica0:1
(0:0)
KS Kuźnia Ustroń15:00
24.10Góral Żywiec2:1
(2:1)
LKS 99 Pruchna15:00
24.10MRKS Czechowice-Dziedzice3:4
(2:1)
KKS Spójnia Zebrzydowice15:00
24.10WSS Wisła7:0
(0:0)
UKS Maksymilian Cisiec15:00
25.10LKS Pasjonat Dankowice3:2
(3:1)
TS Koszarawa Żywiec15:00
25.10KS Soła Kobiernice0:4
(0:3)
LKS Bestwina15:00
25.10LKS Leśna1:1
(0:0)
RKS Cukrownik Chybie15:00
13 kolejka
31.10KKS Spójnia Zebrzydowice2:3
(1:3)
KP Beskid Skoczów14:30
31.10LKS 99 Pruchna2:2
(0:1)
MRKS Czechowice-Dziedzice14:30
31.10Góral Żywiec0:0
(0:0)
KS Kuźnia Ustroń14:30
31.10RKS Cukrownik Chybie2:1
(2:0)
LKS Metal WG - Skałka Żabnica14:30
31.10LKS Bestwina1:0
(1:0)
LKS Leśna14:30
31.10TS Koszarawa Żywiec1:1
(1:0)
WSS Wisła14:30
31.10LKS Świt Cięcina1:2
(1:1)
LKS Pasjonat Dankowice14:30
31.10UKS Maksymilian Cisiec0:3
(0:3)
KS Soła Kobiernice14:30
14 kolejka
07.11KP Beskid Skoczów2:1
(1:1)
LKS Pasjonat Dankowice14:00
07.11WSS Wisła6:0
(2:0)
LKS Świt Cięcina14:00
07.11LKS Metal WG - Skałka Żabnica2:2
(1:1)
LKS Bestwina14:00
07.11Góral Żywiec3:4
(2:0)
RKS Cukrownik Chybie14:00
07.11MRKS Czechowice-Dziedzice2:0
(1:0)
KS Kuźnia Ustroń14:00
07.11KS Soła Kobiernice1:2
(1:1)
TS Koszarawa Żywiec14:30
08.11KKS Spójnia Zebrzydowice2:1
(0:0)
LKS 99 Pruchna14:00
08.11LKS Leśna2:1
(1:0)
UKS Maksymilian Cisiec14:00
15 kolejka
11.11LKS Pasjonat Dankowice5:1
(3:1)
WSS Wisła11:00
11.11LKS 99 Pruchna2:3
(1:0)
KP Beskid Skoczów13:00
11.11KKS Spójnia Zebrzydowice0:6
(0:4)
KS Kuźnia Ustroń13:00
11.11RKS Cukrownik Chybie0:4
(0:2)
MRKS Czechowice-Dziedzice13:00
11.11LKS Bestwina0:3
(0:1)
Góral Żywiec13:00
11.11TS Koszarawa Żywiec1:1
(0:0)
LKS Leśna13:00
11.11LKS Świt Cięcina4:0
(0:0)
KS Soła Kobiernice13:00
11.11UKS Maksymilian Cisiec1:1
(0:1)
LKS Metal WG - Skałka Żabnica13:00
16 kolejka
14.11KS Kuźnia Ustroń0:0
(0:0)
LKS 99 Pruchna11:00
w Wiśle na obiekcie OSS Start
14.11TS Koszarawa Żywiec1:0
(0:0)
LKS Metal WG - Skałka Żabnica13:00
14.11LKS Bestwina0:2
(0:1)
MRKS Czechowice-Dziedzice13:00
15.11LKS Świt Cięcina3:1
(2:1)
LKS Leśna13:00
15.11RKS Cukrownik Chybie3:4
(1:2)
KKS Spójnia Zebrzydowice13:00
12.03KP Beskid Skoczów1:1
(1:0)
WSS Wisła15:00
Spotkanie przełożone z jesieni 2015 z powodu modernizacji boiska SOSiR w Skoczowie
13.03LKS Pasjonat Dankowice7:2
(3:1)
KS Soła Kobiernice13:00
Spotkanie przełożone z jesieni 2015 na wniosek obu zespołów. W związku ze złym stanem murawy w Dankowicach, spotkanie przeniesione na boisko ze sztuczną nawierzchnią w Czechowicach.
13.03UKS Maksymilian Cisiec1:2
(1:1)
Góral Żywiec15:00
Spotkanie przełożone z jesieni 2015, z powodu prac remontowych na obiekcie Maksymilian Cisiec
17 kolejka
19.03KS Kuźnia Ustroń0:0
(0:0)
KP Beskid Skoczów15:00
Na sztucznej nawierzchni
19.03KKS Spójnia Zebrzydowice2:0
(1:0)
LKS Bestwina15:00
19.03MRKS Czechowice-Dziedzice2:2
(1:1)
UKS Maksymilian Cisiec15:00
w Czechowicach, na boisku ze sztuczną nawierzchnią.
19.03LKS Metal WG - Skałka Żabnica1:2
(1:1)
LKS Świt Cięcina15:00
20.03LKS 99 Pruchna1:0
(1:0)
RKS Cukrownik Chybie15:00
20.03Góral Żywiec3:0
(2:0)
TS Koszarawa Żywiec15:00
20.03KS Soła Kobiernice1:4
(0:3)
WSS Wisła15:00
20.03LKS Leśna1:1
(0:0)
LKS Pasjonat Dankowice15:00
18 kolejka
23.03KS Kuźnia Ustroń1:1
(0:1)
RKS Cukrownik Chybie16:00
Na sztucznej nawierzchni
26.03LKS Pasjonat Dankowice3:2
(1:2)
LKS Metal WG - Skałka Żabnica13:00
26.03LKS Świt Cięcina0:2
(0:1)
Góral Żywiec13:00
26.03TS Koszarawa Żywiec1:2
(0:1)
MRKS Czechowice-Dziedzice13:00
26.03KP Beskid Skoczów6:0
(4:0)
KS Soła Kobiernice13:00
26.03WSS Wisła3:0
(1:0)
LKS Leśna13:00
26.03UKS Maksymilian Cisiec0:3
(0:1)
KKS Spójnia Zebrzydowice13:00
26.03LKS Bestwina3:2
(1:0)
LKS 99 Pruchna13:00
19 kolejka
02.04RKS Cukrownik Chybie0:0
(0:0)
KP Beskid Skoczów16:00
02.04KS Kuźnia Ustroń1:1
(0:0)
LKS Bestwina16:00
Na sztucznej nawierzchni
02.04KKS Spójnia Zebrzydowice1:2
(0:1)
TS Koszarawa Żywiec16:00
02.04MRKS Czechowice-Dziedzice2:0
(0:0)
LKS Świt Cięcina16:00
02.04LKS Metal WG - Skałka Żabnica4:0
(1:0)
WSS Wisła16:00
02.04Góral Żywiec2:2
(1:1)
LKS Pasjonat Dankowice16:00
03.04LKS Leśna2:1
(2:1)
KS Soła Kobiernice15:00
03.04LKS 99 Pruchna1:0
(0:0)
UKS Maksymilian Cisiec16:00
20 kolejka
09.04WSS Wisła2:0
(1:0)
Góral Żywiec16:00
09.04KS Kuźnia Ustroń3:3
(1:1)
UKS Maksymilian Cisiec16:00
Na sztucznej nawierzchni
09.04LKS Bestwina4:1
(0:0)
RKS Cukrownik Chybie16:00
09.04KP Beskid Skoczów2:2
(1:1)
LKS Leśna16:00
09.04LKS Świt Cięcina2:1
(0:0)
KKS Spójnia Zebrzydowice16:00
09.04TS Koszarawa Żywiec0:0
(0:0)
LKS 99 Pruchna16:00
09.04KS Soła Kobiernice1:1
(0:1)
LKS Metal WG - Skałka Żabnica16:30
10.04LKS Pasjonat Dankowice1:3
(0:2)
MRKS Czechowice-Dziedzice16:00
W Czechowicach, na bocznym boisku ze sztuczną nawierzchnią MOSiR Czechowice.
21 kolejka
15.04MRKS Czechowice-Dziedzice1:5
(1:2)
WSS Wisła17:30
16.04LKS Bestwina1:1
(0:0)
KP Beskid Skoczów16:00
16.04RKS Cukrownik Chybie4:1
(1:1)
UKS Maksymilian Cisiec16:00
16.04KS Kuźnia Ustroń0:0
(0:0)
TS Koszarawa Żywiec16:00
Na sztucznej nawierzchni
16.04KKS Spójnia Zebrzydowice0:3
(0:0)
LKS Pasjonat Dankowice16:00
16.04Góral Żywiec5:0
(2:0)
KS Soła Kobiernice16:00
16.04LKS Metal WG - Skałka Żabnica3:1
(1:1)
LKS Leśna16:00
17.04LKS 99 Pruchna0:2
(0:2)
LKS Świt Cięcina16:00
22 kolejka
23.04LKS Pasjonat Dankowice3:0
(2:0)
LKS 99 Pruchna14:30
23.04KP Beskid Skoczów5:0
(1:0)
LKS Metal WG - Skałka Żabnica16:00
23.04KS Soła Kobiernice1:2
(1:0)
MRKS Czechowice-Dziedzice16:00
23.04KS Kuźnia Ustroń0:1
(0:0)
LKS Świt Cięcina16:00
Na sztucznej nawierzchni
23.04TS Koszarawa Żywiec2:1
(2:1)
RKS Cukrownik Chybie16:00
24.04LKS Leśna1:2
(0:1)
Góral Żywiec15:00
24.04UKS Maksymilian Cisiec0:1
(0:0)
LKS Bestwina16:00
24.04WSS Wisła1:2
(1:1)
KKS Spójnia Zebrzydowice16:00
23 kolejka
30.04UKS Maksymilian Cisiec0:2
(0:2)
KP Beskid Skoczów16:00
30.04LKS Bestwina0:3
(0:1)
TS Koszarawa Żywiec16:00
30.04RKS Cukrownik Chybie3:1
(2:0)
LKS Świt Cięcina16:00
30.04LKS 99 Pruchna3:1
(1:1)
WSS Wisła16:00
30.04KS Kuźnia Ustroń0:4
(0:2)
LKS Pasjonat Dankowice16:00
Na sztucznej nawierzchni
30.04KKS Spójnia Zebrzydowice5:2
(3:0)
KS Soła Kobiernice16:00
30.04MRKS Czechowice-Dziedzice2:2
(0:0)
LKS Leśna16:00
30.04Góral Żywiec2:2
(2:1)
LKS Metal WG - Skałka Żabnica17:00
24 kolejka
03.05LKS Leśna3:1
(1:1)
KKS Spójnia Zebrzydowice15:00
03.05KP Beskid Skoczów2:0
(1:0)
Góral Żywiec17:00
03.05LKS Metal WG - Skałka Żabnica3:3
(2:1)
MRKS Czechowice-Dziedzice17:00
03.05KS Kuźnia Ustroń0:0
(0:0)
WSS Wisła17:00
Na sztucznej nawierzchni
03.05LKS Pasjonat Dankowice3:1
(0:0)
RKS Cukrownik Chybie17:00
03.05LKS Świt Cięcina2:1
(1:0)
LKS Bestwina17:00
03.05TS Koszarawa Żywiec1:0
(1:0)
UKS Maksymilian Cisiec17:00
03.05KS Soła Kobiernice2:1
(0:1)
LKS 99 Pruchna17:00
25 kolejka
07.05LKS Bestwina-LKS Pasjonat Dankowice13:00
07.05UKS Maksymilian Cisiec-LKS Świt Cięcina17:00
07.05KS Kuźnia Ustroń-KS Soła Kobiernice17:00
Na sztucznej nawierzchni
08.05LKS 99 Pruchna-LKS Leśna16:00
08.05TS Koszarawa Żywiec-KP Beskid Skoczów17:00
08.05RKS Cukrownik Chybie-WSS Wisła17:00
08.05KKS Spójnia Zebrzydowice-LKS Metal WG - Skałka Żabnica17:00
08.05MRKS Czechowice-Dziedzice-Góral Żywiec17:00
26 kolejka
14.05KP Beskid Skoczów-MRKS Czechowice-Dziedzice17:00
14.05KS Kuźnia Ustroń-LKS Leśna17:00
Na sztucznej nawierzchni
14.05KS Soła Kobiernice-RKS Cukrownik Chybie17:00
14.05LKS Świt Cięcina-TS Koszarawa Żywiec17:00
14.05Góral Żywiec-KKS Spójnia Zebrzydowice17:00
14.05LKS Metal WG - Skałka Żabnica-LKS 99 Pruchna17:00
15.05WSS Wisła-LKS Bestwina17:00
15.05LKS Pasjonat Dankowice-UKS Maksymilian Cisiec17:00
27 kolejka
21.05LKS Świt Cięcina-KP Beskid Skoczów17:00
21.05KS Kuźnia Ustroń-LKS Metal WG - Skałka Żabnica17:00
Na sztucznej nawierzchni
21.05KKS Spójnia Zebrzydowice-MRKS Czechowice-Dziedzice17:00
21.05TS Koszarawa Żywiec-LKS Pasjonat Dankowice17:00
21.05LKS Bestwina-KS Soła Kobiernice17:00
21.05RKS Cukrownik Chybie-LKS Leśna17:00
22.05UKS Maksymilian Cisiec-WSS Wisła16:00
22.05LKS 99 Pruchna-Góral Żywiec17:00
28 kolejka
28.05KP Beskid Skoczów-KKS Spójnia Zebrzydowice17:00
28.05MRKS Czechowice-Dziedzice-LKS 99 Pruchna17:00
28.05KS Kuźnia Ustroń-Góral Żywiec17:00
Na sztucznej nawierzchni
28.05LKS Metal WG - Skałka Żabnica-RKS Cukrownik Chybie17:00
28.05KS Soła Kobiernice-UKS Maksymilian Cisiec17:00
29.05LKS Leśna-LKS Bestwina15:00
29.05WSS Wisła-TS Koszarawa Żywiec17:00
29.05LKS Pasjonat Dankowice-LKS Świt Cięcina17:00
29 kolejka
05.06LKS Pasjonat Dankowice-KP Beskid Skoczów17:00
05.06LKS Świt Cięcina-WSS Wisła17:00
05.06LKS Bestwina-LKS Metal WG - Skałka Żabnica17:00
05.06RKS Cukrownik Chybie-Góral Żywiec17:00
05.06KS Kuźnia Ustroń-MRKS Czechowice-Dziedzice17:00
Na sztucznej nawierzchni
05.06LKS 99 Pruchna-KKS Spójnia Zebrzydowice17:00
05.06TS Koszarawa Żywiec-KS Soła Kobiernice17:00
05.06UKS Maksymilian Cisiec-LKS Leśna17:00
30 kolejka
11.06KP Beskid Skoczów-LKS 99 Pruchna17:00
11.06KS Kuźnia Ustroń-KKS Spójnia Zebrzydowice17:00
Na sztucznej nawierzchni
11.06MRKS Czechowice-Dziedzice-RKS Cukrownik Chybie17:00
11.06Góral Żywiec-LKS Bestwina17:00
11.06LKS Metal WG - Skałka Żabnica-UKS Maksymilian Cisiec17:00
11.06LKS Leśna-TS Koszarawa Żywiec17:00
11.06KS Soła Kobiernice-LKS Świt Cięcina17:00
11.06WSS Wisła-LKS Pasjonat Dankowice17:00
IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Turza Śl.2353
2Łaziska Grn.2343
3Pszczyna2338
4Tychy II2337
5Jasienica2336
6Radziechowy2336
7Ruptawa2335
8Suszec2335
9Landek2332
10Racibórz2330
11Jaworzno2330
12Bojszowy2326
13Przyszowice2325
14Ornontowice2322
15Świerklany2320
16Rybnik II2317
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Skoczów2454
2Dankowice2451
3Wisła2445
4Góral2445
5Ustroń2439
6Koszarawa Ż.2435
7Czechowice-Dz.2434
8Bestwina2433
9Pruchna2432
10Zebrzydowice2431
11Cięcina2431
12Chybie2428
13Żabnica2426
14Leśna2424
15Kobiernice2412
16Cisiec2411
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Wilkowice1945
2Jaworze1942
3Wapienica1936
4Kaniów1933
5Pisarzowice1931
6Bestwinka1930
7Porąbka1928
8Czechowice-Dz. II1928
9Godziszka1926
10Bystra (k. Bielska)1921
11Rybarzowice1920
12Buczkowice1915
13Bujaków1912
14Mazańcowice198
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Cieszyn1845
2Drogomyśl1845
3Strumień1833
4Puńców1830
5Ochaby1829
6Kończyce M.1826
7Skoczów II1823
8Pogwizdów1823
9Kaczyce1823
10Brenna1821
11Goleszów1816
12Bąków1813
13Kończyce W.1812
14Zabłocie189
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Pietrzykowice1844
2Milówka1840
3Czernichów1839
4Radziechowy II1831
5Lipowa1829
6Rajcza1828
7Jeleśnia1828
8Gilowice1827
9Soła Ż.1822
10Sopotnia1822
11Przyborów1817
12Ujsoły1816
13Pewel Śl.1814
14Słotwina180
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Międzyrzecze1437
2Zabrzeg1433
3Bronów1532
4Grodziec1532
5Rekord II1424
6Kozy1418
7Kalna 1515
8Jaworze II1513
9Hecznarowice1510
10Ligota1510
11Łodygowice148
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pielgrzymowice1339
2Dębowiec1429
3Pierściec1425
4Pogórze1424
5Hażlach1421
6Iskrzyczyn1320
7Górki W.1419
8Nierodzim1414
9Rudnik1312
10Golasowice149
11Brzezówka134
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Łękawica1337
2Rychwałd1333
3Węgierska G.1431
4Juszczyna1423
5Kocierz1417
6Bystra (k. Żywca)1415
7Zarzecze1314
8Trzebinia1414
9Ślemień1313
10Korbielów149
11Pewel M.149