BOZPNŚlZPNPodokręg SkoczówPodokręg BielskoPodokręg ŻywiecLigi amatorskieMłodzież
Urodziny obchodzą:
Współpracujemy z:
5 Liga Bielsko Biała
Bielsko.Biala.pl
Codzienna
ox.pl
RegionalnaPilka
SilesianSport
Jasienica24
HIstoria Sportu

KS Bystra

Adres: ul. Juliana Fałata 2H, 43-360 Bystra
Telefon: 508 858 590
E-mail: biuro@ksbystra.pl
WWW: http://www.ksbystra.pl

Prezes: Sebastian Snaczke
Kierownik: Jacek Zając
Trener: Maciej Tokarczyk i Robert Tarnawa

Data założenia: 10.04.2013
Barwy: Niebiesko-Biało-Czerwone
Nazwa stadionu: Stadion GOSiR Wilkowice
Pojemność stadionu: 500 miejsc
Wymiary boiska: 100m. x 65m.

Mistrz Klasy B: 2014/15
Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Witold Dylińskibramkarz
2Piotr Juraszekbramkarz
3Piotr Dybczakobrońca
4Łukasz Kufelobrońca
5Krzysztof Pająkobrońca
6Eryk Piszczałkaobrońca
7Sebastian Snaczkeobrońca
8Piotr Chaleckipomocnik
9Jakub Cybińskipomocnik
10Przemysław Haratpomocnik
11Piotr Hrapkowiczpomocnik
12Paweł Lewandowiczpomocnik
13Wiktor Matlakpomocnik
14Mikołaj Mazurpomocnik
15Przemysław Musiałpomocnik
16Krzysztof Paluchpomocnik
17Dariusz Szczerbowskipomocnik
18Kornel Szwedkapomocnik
19Jacek Włochpomocnik
20Adrian Woźnickipomocnik
21Szymon Zającpomocnik
22Paweł Golonkanapastnik
23Bartosz Greinernapastnik
24Jakub Habdasnapastnik
25Marcin Siedlarznapastnik

Najlepsi strzelcy

9
Marcin Siedlarz
8
Piotr Hrapkowicz
4
Szymon Szczyrk
3
Sebastian Snaczke
2
Jakub Habdas
Przemysław Harat
Łukasz Kufel
Wiktor Matlak
Mateusz Młynarski
Szymon Zając
1
Przemysław Musiał
Kornel Szwedka
Jacek Włoch

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

02.08.201517:00PPBronów1:2 (0:1)Bystra (k. Bielska)
16.08.201516:30KABystra (k. Bielska)5:1 (1:0)Rybarzowice
18.08.201517:00PPBystra (k. Bielska)0:7 (0:0)TSP II
23.08.201516:30KABystra (k. Bielska)6:2 (3:0)Buczkowice
29.08.201516:00KAGodziszka2:4 (1:1)Bystra (k. Bielska)
06.09.201516:30KABystra (k. Bielska)1:2 (0:1)Bujaków
13.09.201516:00KABestwinka3:4 (2:3)Bystra (k. Bielska)
20.09.201515:00KABystra (k. Bielska)0:2 (0:1)Jaworze
26.09.201516:00KAPisarzowice1:1 (0:1)Bystra (k. Bielska)
04.10.201515:00KABystra (k. Bielska)1:3 (0:3)Wilkowice
10.10.201515:00KAWapienica0:0 (0:0)Bystra (k. Bielska)
18.10.201515:00KABystra (k. Bielska)2:4 (0:3)Czechowice-Dz. II
24.10.201515:00KAMazańcowice1:4 (1:1)Bystra (k. Bielska)
31.10.201514:30KABystra (k. Bielska)1:1 (0:1)Porąbka
08.11.201514:00KAKaniów6:2 (1:0)Bystra (k. Bielska)
26.03.201613:00KARybarzowice3:3 (2:2)Bystra (k. Bielska)
02.04.201616:00KABuczkowice3:0 (1:0)Bystra (k. Bielska)
10.04.201616:00KABystra (k. Bielska)2:3 (1:2)Godziszka
17.04.201611:00KABujaków1:1 (0:0)Bystra (k. Bielska)
24.04.201616:00KABystra (k. Bielska)2:2 (1:0)Bestwinka
30.04.201617:00KAJaworze5:0 (2:0)Bystra (k. Bielska)

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

12.07.201518:00Łodygowice1:9 (-:-)Bystra (k. Bielska)
19.07.201511:00Pietrzykowice1:1 (1:0)Bystra (k. Bielska)
07.02.201615:00Bystra (k. Bielska)3:7 (0:3,1:3,2:1)Pietrzykowice
13.02.201612:30Bystra (k. Bielska)1:4 (1:1)Brenna
21.02.201609:00Bystra (k. Bielska)0:4 (0:2)Rychwałd
19.03.201616:00Bystra (k. Bielska)5:1 (2:1)Zarzecze
IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Turza Śl.2353
2Łaziska Grn.2343
3Pszczyna2338
4Tychy II2337
5Jasienica2336
6Radziechowy2336
7Ruptawa2335
8Suszec2335
9Landek2332
10Racibórz2330
11Jaworzno2330
12Bojszowy2326
13Przyszowice2325
14Ornontowice2322
15Świerklany2320
16Rybnik II2317
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Skoczów2351
2Dankowice2348
3Góral2345
4Wisła2344
5Ustroń2338
6Czechowice-Dz.2333
7Bestwina2333
8Koszarawa Ż.2332
9Pruchna2332
10Zebrzydowice2331
11Chybie2328
12Cięcina2328
13Żabnica2325
14Leśna2321
15Cisiec2311
16Kobiernice239
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Wilkowice1945
2Jaworze1942
3Wapienica1936
4Kaniów1933
5Pisarzowice1931
6Porąbka1928
7Bestwinka1827
8Czechowice-Dz. II1825
9Godziszka1823
10Bystra (k. Bielska)1921
11Rybarzowice1820
12Buczkowice1815
13Bujaków1812
14Mazańcowice198
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Cieszyn1845
2Drogomyśl1845
3Strumień1833
4Puńców1729
5Ochaby1829
6Kończyce M.1826
7Kaczyce1823
8Skoczów II1722
9Brenna1821
10Pogwizdów1720
11Goleszów1716
12Bąków1713
13Kończyce W.179
14Zabłocie189
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Milówka1739
2Pietrzykowice1638
3Czernichów1635
4Radziechowy II1731
5Rajcza1626
6Jeleśnia1626
7Lipowa1625
8Gilowice1623
9Sopotnia1619
10Przyborów1617
11Soła Ż.1616
12Pewel Śl.1614
13Ujsoły1613
14Słotwina160
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Międzyrzecze1437
2Bronów1432
3Grodziec1532
4Zabrzeg1330
5Rekord II1321
6Kozy1418
7Kalna 1515
8Hecznarowice1410
9Ligota1410
10Jaworze II1410
11Łodygowice148
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pielgrzymowice1236
2Dębowiec1429
3Pogórze1324
4Pierściec1322
5Hażlach1321
6Górki W.1318
7Iskrzyczyn1217
8Nierodzim1414
9Rudnik1312
10Golasowice139
11Brzezówka123
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Łękawica1234
2Rychwałd1130
3Węgierska G.1225
4Juszczyna1219
5Bystra (k. Żywca)1315
6Zarzecze1214
7Kocierz1213
8Ślemień1213
9Trzebinia1311
10Korbielów129
11Pewel M.139