KS Bystra

Adres: ul. Juliana Fałata 2H, 43-360 Bystra
Telefon(y): 508 858 590
E-mail: biuro@ksbystra.pl
WWW: http://www.ksbystra.pl

Prezes: Sebastian Snaczke
Kierownik: Rafał Jaszczuk
Trener: Wiesław Kucharski (do 15.12.2016 r. Przemysław Musiał & Jakub Habdas, do 10.10.2016 r. Maciej Tokarczyk)

Data założenia: 10.04.2013
Barwy: Niebiesko-Biało-Czerwone
Adres stadionu:
Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Witold Dylińskibramkarz
2Piotr Juraszekbramkarz
3Krzysztof Samborskibramkarz
4Krzysztof Baścikobrońca
5Piotr Dybczakobrońca
6Wojciech Jodłowiecobrońca
7Łukasz Kufelobrońca
8Krzysztof Pająkobrońca
9Eryk Piszczałkaobrońca
10Sebastian Snaczkeobrońca
11Dawid Sromekobrońca
12Piotr Chaleckipomocnik
13Jakub Cybińskipomocnik
14Michał Gorolpomocnik
15Przemysław Haratpomocnik
16Piotr Hrapkowiczpomocnik
17Paweł Jakóbiecpomocnik
18Paweł Lewandowiczpomocnik
19Wiktor Matlakpomocnik
20Mikołaj Mazurpomocnik
21Przemysław Musiałpomocnik
22Jacek Włochpomocnik
23Adrian Woźnickipomocnik
24Szymon Zającpomocnik
25Jakub Habdasnapastnik
26Mariusz Kubańdanapastnik
27Mateusz Młynarskinapastnik
28Robert Pochylskinapastnik
29Marcin Siedlarznapastnik

Najlepsi strzelcy

5
Szymon Zając
4
Mateusz Młynarski
3
Jakub Cybiński
2
Jakub Habdas
Piotr Hrapkowicz
Marcin Siedlarz
1
Andrzej Bistyga
Wojciech Jodłowiec
Paweł Lewandowicz
Przemysław Musiał
Sebastian Snaczke

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

14.08.201617:00KABystra (k. Bielska)1:3 (1:0)Porąbka
21.08.201614:00KAGodziszka1:5 (0:0)Bystra (k. Bielska)
28.08.201616:00KABystra (k. Bielska)0:5 (0:2)Jaworze
04.09.201617:00KABystra (k. Bielska)0:1 (0:0)Buczkowice
11.09.201616:00KABestwinka4:3 (2:0)Bystra (k. Bielska)
18.09.201616:00KABystra (k. Bielska)1:4 (0:3)Międzyrzecze
24.09.201616:00KAPisarzowice5:3 (3:1)Bystra (k. Bielska)
02.10.201615:00KABystra (k. Bielska)2:2 (1:2)Czechowice-Dz. II
08.10.201615:30KAWapienica1:1 (0:0)Bystra (k. Bielska)
16.10.201615:00KABystra (k. Bielska)2:1 (1:1)Rybarzowice
23.10.201615:00KAKaniów5:2 (2:1)Bystra (k. Bielska)
30.10.201614:00KABystra (k. Bielska)1:1 (0:0)Mazańcowice
06.11.201614:00KAKobiernice5:2 (3:2)Bystra (k. Bielska)

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

10.07.201612:00 LKS Skalniak Kroczyce2:3 (0:1)Bystra (k. Bielska)
17.07.201616:00Kozy0:5 (0:2)Bystra (k. Bielska)
23.07.201617:00Cisiec3:3 (0:1)Bystra (k. Bielska)
27.07.201616:00Rekord II3:2 (1:1)Bystra (k. Bielska)
30.07.201616:00Ochaby4:2 (3:0)Bystra (k. Bielska)
06.08.201617:00Czernichów0:0Bystra (k. Bielska)
12.02.201718:30Bystra (k. Bielska)2:6 (1:2)Pogórze
19.02.201719:00Ligota2:5 (1:3)Bystra (k. Bielska)
26.02.201719:00Leśna3:3 (0:1)Bystra (k. Bielska)
05.03.201715:00Cisiec1:2 (0:1)Bystra (k. Bielska)
11.03.201714:00Rekord II3:1 (1:1)Bystra (k. Bielska)
19.03.201714:00Bystra (k. Bielska)1:2 (1:1)Bujaków
IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Bełk1839
2Czaniec1939
3Radziechowy1836
4Lędziny1934
5TSP II1934
6Jasienica1933
7Skoczów1931
8Wilcza1930
9Łaziska Grn.1928
10Racibórz1928
11Landek1925
12Jaworzno1924
13Ornontowice1923
14Concordia1922
15Ruptawa1916
16Mokre1912
17Pszczyna1912
18Suszec197
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Ustroń1542
2Wisła1540
3Góral1532
4Czechowice-Dz.1529
5Żabnica1527
6Dankowice1526
7Bestwina1525
8Chybie1521
9Drogomyśl1518
10Koszarawa Ż.1517
11Wilkowice1516
12Pruchna1512
13Zebrzydowice1511
14Leśna159
15Pietrzykowice157
16Cisiec156
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Jaworze1337
2Bestwinka1324
3Buczkowice1324
4Porąbka1323
5Pisarzowice1321
6Wapienica1321
7Międzyrzecze1316
8Mazańcowice1316
9Kobiernice1315
10Kaniów1314
11Godziszka1314
12Rybarzowice1310
13Bystra (k. Bielska)139
14Czechowice-Dz. II138
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Puńców1334
2Skoczów II1333
3Ochaby1328
4Pogwizdów1322
5Kończyce M.1321
6Kończyce W.1320
7Bąków1319
8Pielgrzymowice1317
9Strumień1315
10Goleszów1314
11Pogórze1313
12Brenna1313
13Dębowiec138
14Kaczyce134
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Łękawica1331
2Rajcza1325
3Milówka1224
4Gilowice1323
5Czernichów1323
6Radziechowy II1321
7Rychwałd1318
8Sopotnia1318
9Lipowa1318
10Soła Ż.1318
11Pewel Śl.1315
12Ujsoły1312
13Jeleśnia1210
14Przyborów130
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Rekord II1233
2Hecznarowice1230
3Bronów1228
4Jaworze II1227
5Grodziec1225
6Międzybrodzie1223
7Kozy1222
8Ligota1219
9Bujaków1219
10Zabrzeg1212
11Kalna 1210
12Łodygowice129
13Wilkowice II126
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
11909 Piast1133
2Wielkie II1124
3Zabłocie1124
4Istebna1121
5Nierodzim1121
6Pierściec1118
7Iskrzyczyn1116
8Górki W.1112
9Hażlach1111
10Golasowice119
11Rudnik117
12Brzezówka110
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Węgierska G.925
2Babia Góra919
3Zarzecze918
4Pewel M.915
5Korbielów913
6Trzebinia913
7Juszczyna910
8Kocierz98
9Słotwina95
10Bystra (k. Żywca)93