BOZPNŚlZPNPodokręg SkoczówPodokręg BielskoPodokręg ŻywiecLigi amatorskieMłodzież
Urodziny obchodzą:
Współpracujemy z:
5 Liga Bielsko Biała
Bielsko.Biala.pl
Codzienna
ox.pl
RegionalnaPilka
SilesianSport
Jasienica24

KS Bystra

Adres: ul. Juliana Fałata 2H, 43-360 Bystra
Telefon: 508 858 590
E-mail: biuro@ksbystra.pl
WWW: http://www.ksbystra.pl

Prezes: Sebastian Snaczke
Kierownik: Jacek Zając
Trener: Maciej Tokarczyk i Robert Tarnawa

Data założenia: 10.04.2013
Barwy: Niebiesko-Biało-Czerwone
Nazwa stadionu: Stadion GOSiR Wilkowice
Pojemność stadionu: 500 miejsc
Wymiary boiska: 100 x 65

Mistrz Klasy B: 2014/15
Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Witold Dylińskibramkarz
2Piotr Juraszekbramkarz
3Piotr Dybczakobrońca
4Łukasz Kufelobrońca
5Krzysztof Pająkobrońca
6Eryk Piszczałkaobrońca
7Sebastian Snaczkeobrońca
8Piotr Chaleckipomocnik
9Przemysław Haratpomocnik
10Piotr Hrapkowiczpomocnik
11Paweł Lewandowiczpomocnik
12Wiktor Matlakpomocnik
13Przemysław Musiałpomocnik
14Krzysztof Paluchpomocnik
15Dariusz Szczerbowskipomocnik
16Szymon Szczyrkpomocnik
17Kornel Szwedkapomocnik
18Jacek Włochpomocnik
19Adrian Woźnickipomocnik
20Szymon Zającpomocnik
21Paweł Golonkanapastnik
22Jakub Habdasnapastnik
23Mateusz Młynarskinapastnik
24Robert Pochylskinapastnik
25Marcin Siedlarznapastnik

Najlepsi strzelcy

8
Marcin Siedlarz
7
Piotr Hrapkowicz
4
Szymon Szczyrk
2
Przemysław Harat
Łukasz Kufel
Mateusz Młynarski
Szymon Zając
1
Jakub Habdas
Przemysław Musiał
Sebastian Snaczke
Kornel Szwedka
Jacek Włoch

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

02.08.201517:00PPBronów1:2 (0:1)Bystra (k. Bielska)
16.08.201516:30KABystra (k. Bielska)5:1 (1:0)Rybarzowice
18.08.201517:00PPBystra (k. Bielska)0:7 (0:0)TSP II
23.08.201516:30KABystra (k. Bielska)6:2 (3:0)Buczkowice
29.08.201516:00KAGodziszka2:4 (1:1)Bystra (k. Bielska)
06.09.201516:30KABystra (k. Bielska)1:2 (0:1)Bujaków
13.09.201516:00KABestwinka3:4 (2:3)Bystra (k. Bielska)
20.09.201515:00KABystra (k. Bielska)0:2 (0:1)Jaworze
26.09.201516:00KAPisarzowice1:1 (0:1)Bystra (k. Bielska)
04.10.201515:00KABystra (k. Bielska)1:3 (0:3)Wilkowice
10.10.201515:00KAWapienica0:0 (0:0)Bystra (k. Bielska)
18.10.201515:00KABystra (k. Bielska)2:4 (0:3)Czechowice-Dz. II
24.10.201515:00KAMazańcowice1:4 (1:1)Bystra (k. Bielska)
31.10.201514:30KABystra (k. Bielska)1:1 (0:1)Porąbka
08.11.201514:00KAKaniów6:2 (1:0)Bystra (k. Bielska)

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

12.07.201518:00Łodygowice1:9 (-:-)Bystra (k. Bielska)
19.07.201511:00Pietrzykowice1:1 (1:0)Bystra (k. Bielska)
07.02.201615:00Bystra (k. Bielska)3:7 (0:4)Pietrzykowice
IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Turza Śl.1534
2Łaziska Grn.1530
3Pszczyna1528
4Suszec1526
5Tychy II1524
6Jasienica1523
7Radziechowy1522
8Jaworzno1521
9Landek1521
10Ornontowice1520
11Racibórz1519
12Przyszowice1519
13Ruptawa1516
14Bojszowy1513
15Świerklany1512
16Rybnik II159
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Skoczów1537
2Ustroń1633
3Wisła1531
4Dankowice1531
5Góral1528
6Pruchna1622
7Bestwina1622
8Koszarawa Ż.1621
9Chybie1620
10Czechowice-Dz.1619
11Zebrzydowice1619
12Żabnica1617
13Cięcina1616
14Leśna1615
15Cisiec159
16Kobiernice158
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Jaworze1328
2Wilkowice1327
3Wapienica1325
4Porąbka1324
5Kaniów1324
6Pisarzowice1323
7Czechowice-Dz. II1322
8Bestwinka1319
9Bystra (k. Bielska)1318
10Rybarzowice1316
11Godziszka1314
12Buczkowice1311
13Bujaków137
14Mazańcowice134
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Cieszyn1232
2Drogomyśl1330
3Ochaby1323
4Puńców1322
5Strumień1220
6Brenna1318
7Skoczów II1316
8Goleszów1316
9Kaczyce1316
10Kończyce M.1316
11Pogwizdów1311
12Bąków1310
13Zabłocie139
14Kończyce W.135
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Czernichów1332
2Pietrzykowice1329
3Milówka1327
4Radziechowy II1325
5Rajcza1321
6Jeleśnia1320
7Lipowa1319
8Gilowice1317
9Sopotnia1316
10Soła Ż.1315
11Przyborów1314
12Ujsoły1313
13Pewel Śl.1310
14Słotwina130
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Międzyrzecze1025
2Grodziec1022
3Zabrzeg1021
4Bronów1020
5Rekord II1015
6Kozy1012
7Kalna 1012
8Ligota1010
9Jaworze II108
10Hecznarowice107
11Łodygowice107
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pielgrzymowice1030
2Pogórze1020
3Dębowiec1020
4Hażlach1017
5Górki W.1016
6Pierściec1013
7Iskrzyczyn1013
8Rudnik1012
9Golasowice109
10Nierodzim107
11Brzezówka103
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Łękawica1028
2Rychwałd1027
3Węgierska G.1019
4Juszczyna1019
5Bystra (k. Żywca)1013
6Ślemień1013
7Zarzecze1011
8Kocierz1010
9Korbielów108
10Trzebinia106
11Pewel M.105